Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért hazudik a HM? A szentkor...

Vikosz kérdése:

Miért hazudik a HM? A szentkoronán már fent van, hogy bomba támadás miatt hunyt el a két magyar katona. Nem gyenge mese ez? Egy MRAP felborul és azért halnak meg? Vicces kicsit. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom mi történt, de a szentkorona mint hiteles hírforrás? "Vicces kicsit. Szerintetek?"
2011. máj. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%

Hiteles forrás...

És az Szent Korona Rádió...

2011. máj. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
A Szent Korona-rádió,minden csak nem hiteles forrás.
2011. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Én a dörmögő dömötörben olvastam, hogy Obama felbérelte csak norrist, hogy körbepörgőrúgással intézze el a büdös magyarokat...

légyszives nyisd ki a szemed, és próbáld reálisan nézni a világot, ne összeesküvés- elméletekben!

2011. máj. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Pedig rosszul tudjátok. Ezeket a szegény katonákat bombatámadás érte. Én ezt biztos forrásból tudom. Az ufók mondták, mikor elvittek a múlt héten.


:-D

Pedro

2011. máj. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Mit változtatna a végeredményen?

Odaveszett két magyar katona, szolgálatának teljesítése közben...

A hangsúly a halálukon van, nem azon, hogy miként haltak meg...részvét a hozzátartozóknak

2011. máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

1. Azt sem tudom, kiről is van szó pontosan.

2. Ki küldte ki oda és milyen célból?

3. Kivel állunk hadba?

4. Valaki küldött nekünk hadüzenetet?

5. Területi követelés megtörtént?

2011. máj. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
"A magyar vállalás célja, hogy a PRT révén a tartomány lakosai megfelelő ivóvízhez, egészségügyi ellátáshoz jussanak, továbbá, hogy a csoport támogatást nyújtson az igazságszolgáltatási, a közigazgatási, az oktatási és a mezőgazdasági rendszer kialakításában, és az infrastrukturális fejlesztésekben."
2011. máj. 19. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!