Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » ZMNE fizikai alkalmassági...

ZMNE fizikai alkalmassági fekvő hogyan?

Figyelt kérdés
Széles támasszal vagy keskeny támasszal kérik, hogy érdemesebb rá gyakorolni?
2011. máj. 9. 19:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert azt vettem észre hogy keskenyben sokkal nehezebb, kevesebbet is tudok csinálni (illetve ugyanannyi, szóval 60 fekvőtámaszhoz nagyobb erőbefektetés szükséges)
2011. máj. 9. 19:32
 2/16 Dymo ***** válasza:
Válszélességűt kérnek. Inkább keskenyen gyakorold. A futásra gyakorolj sokat,ott lehet sok pontot szerezni/veszíteni.
2011. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A felvételin teljesen mindegy milyen szélességű a fekvőtámaszod.

Tudom én már voltam és akkor ezt mondták.

2011. máj. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kinizsinél vállszélességbe kellett. Az volt a helyzet, hogy szélesen akartam csinálni, erre a nő: "Nincs magának akkora válla." Mégis lenyomtam neki röhögve 71-et 83másodperc alatt.
2011. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Az jó, félek hogy nem fogok tudni eleget csinálni, ezért kezdtem el már most idén edzeni rá.

6x15 (később 6x20 majd 4x30) fekvő, szélesen és szűken is, meg 6x20 felülés (később 4x30).

A 71ért a pontok hány %-át kaptad meg, megkérdezhetem?

2011. máj. 10. 19:39
 6/16 anonim ***** válasza:

100%.

De szerintem nem jól csinálod, bár én nem így csináltam.

Úgy csináld-ha rám hallgatsz-egyszerre lenyomsz, amennyit bírsz szabályosan 2perc alatt. Csinálod heti 3szor és jó lesz! (mondjuk most lemegy 30, akkor a következő alkalomnál 32legyen) Mindig próbálj meg többet csinálni. Én pl. 3hónapja 50-nél kifeküdtem, tegnap meg súlyzós edzés és 6km séta után pihenő nélkül 89-et nyomtam le 2perc alatt. Nem nehéz egyébként, csak NE ADD FEL! ennyi a lényeg. Futásnál is. Én januárba 17per alatt csináltam a 3200m-t, most 12:51 és meg se izzadtam. Csak a lábadra vigyázz, jól melegíts be. Az egyik haver is lesz@rta és szalagnyúlása lett 3hétig nem is futhatott.


Ha kis segítség kell, nem tudod mit csinálj (haver ezt csinálta)

[link]


Hátha neked is bejön, egy próbát megér.


Fizikai követelmények:

[link]


Ha valami segítség kell írj, én múlthéten csütörtökön voltam a 2. fordulón elég frissek a tapasztalataim.

2011. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

ZMNE-n is ugyanezek a határok akkor gondolom.


A mostani edzéstervem is az oldalon kaptam, egy katona írta.

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__hadsereg-hadvezetes_..

2011. máj. 10. 20:20
 8/16 A kérdező kommentje:

Utolsó, mivel te ajánlottad, hozzád is intézem az alábbi kérdésem, kérlek válaszolj ha tudsz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2011. máj. 10. 20:38
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálhatod így is, de én nem így csináltam. Egy ideig próbáld úgy, hogy egyszerre lenyomsz amennyit bírsz. Hiába nyomsz le 4*30-at, ha nem bírsz egyszerre 50-et se. Próbálj meg minél többet EGYSZERRE. Futásra is állj rá, az is nagyon fontos!
2011. máj. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Meg ne csak a fizikaira gondolj. A haver is műveltségin hasalt el, hiába nagy terminátor volt a 93%-os fizikumával. Megbukott! Meg a fogadat is rakd rendben, mert egészségügyinél a 3/4-e ott hasal el. (pl. én is) Nekem is május 20-án vissza kell mennem Kecskemétre, hogy a fogam be van tömve. Ha addig nem tömöm be, nem vesznek fel. Pszichológiára meg nem igazán tudsz készülni. Vagy átmész, vagy nem.
2011. máj. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!