Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » ZMNE nyári túlélő tábor?

ZMNE nyári túlélő tábor?

Figyelt kérdés

Olvastam róla hogy tavaly megrendeztek egy túlélő tábort.

Hivatásos kiképzőtisztek tartották, és fiatalok számára kifejezetten.


Idén is lesz, vagy tud valaki tájékoztatást adni erről?


Az egyetem weblapján található email címre már küldtem levelet, de nem válaszolnak.


2011. máj. 12. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én tavaly voltam a túlélőtáborban, és úgy tudom, hogy idén nem lesz megtartva pénzhiány miatt, de lehet, hogy tévedek. Tavaly kitettek a zmne.hu-ra egy hírt amiben hírdették a tábort, érdemes figyelni időközönként az oldalt. A táborról annyit, hogy nagyon jó volt, tulajdonképpen egy kis alapkiképzés egy pár napban, fiataloknak;). Aki katonai pályát szeretne választani, az mindenképpen menjen el ebbe a táborba. Mindenesetre ha lesz tábor, én mindenképpen megyek.

Remélem kielégítő volt a válaszom.

Üdvözlettel:

Ádám

2011. máj. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tartalmas választ!


Katonai pályára szeretnék menni, és így felvételi előtt érdekelne, és legalább megtapasztalnám hogy milyen.

Remélem idén is megszervezik, vagy legalább válaszolnak a levelemre.

2011. máj. 13. 06:58
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Nem tudom aktuális-e még a kérdésed,de lesz tábor...még tudsz jelentkezni a július 25-29-ei táborba. 45ezer lesz,és Kiskörén...ezt nem a zrínyi szervezi már,mint a tavalyit,hanem az oktatók...

Bővebb info: [link]

és persze facebookon is fent vannak,most rakták fel az első turnus képeit is..:D

Üdv

2011. júl. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!