Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szakad a nemzeti radikális...

Szakad a nemzeti radikális tábor erőszakmentes és erőszakpárti oldalra?

Figyelt kérdés
A kuruc.info üzenőfalain komoly vita bontakozott ki Perge Ottó erőszakmentességre buzdító cikke nyomán. A Jobbik elveszíti szavazói nagy részét, ha lándzsát tör az erőszakmentesség mellett? (úgy néz ki, hogy ezt fogja tenni) Mi a véleményetek?
2011. aug. 11. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
11%

Itt maximum kevésbé erőszakosok és erőszakosabbak lehetnek.

De érdekelne a cikk, tudnál linket adni?

2011. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan. Bár az erőszakos oldal nem is igazán nemzeti radikális, csak ebben látják a "legszélső" oldalt, így ide csapódnak. Én az erőszakkerülő táborba tartozom. Szerintem amennyi szavazót veszítene ezzel a lépéssel a Jobbik, legalább ennyit is nyerne, hiszen sokan csak azért nem szavaznak rájuk, mert túl erőszakosnak tartják őket (még ha ez csak a szavazótábor egy bizonyos részére jellemző).
2011. aug. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne.

[link]

Nem is baj ha ledarálódnak a csonthülyék. A jobbiknak azt kell elérnie, hogy az emberek megéljék a nemzet szeretetét, és nem azt hogy gyűlöljék még a sajátjaikat is. A öbbiek (liberálisok, kommunisták, fideszesek) meggyőzésével és nem a lemészárolásával lehet csak összekovácsolni a nemzetet.

2011. aug. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Jobbik sosem volt az erőszak mellett olyan értelemben, mint ahogy azt sokan állítják. Tény, hogy a bűnözőket, akik rettegésben tartják az embereket pl. Kelet-Magyarországon, azokat nem lehet erőszak nélkül "szépen megkérni", hogy hagyjanak fel a bűnözéssel, de pl. ilyet, hogy határokat akár háborúval visszaállítani, vagy ilyesmit sosem hallottam tőlük.
2011. aug. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"kik rettegésben tartják az embereket pl. Kelet-Magyarországon, azokat nem lehet erőszak nélkül "szépen megkérni", hogy hagyjanak fel a bűnözéssel"


Miért van az, hogy aki képes a létminimumot megkeresni az nem lop, még ha cigány is? A cigányság alapvető problémája, hogy nem versenyképesek, tanulatlanok és mély szegénységben élnek. Ilyen körülmények között, hogy a szülők a falopás után a kocsmában isszák el a segélyt a gyereket az utca neveli, szerintem csak rátenne egy lapáttal, ha a cigány AVH random verne embereket, megfélemlítés jeléül, hogy ez lesz azzal aki a nemzet ellensége! Nagyon durva reakciók lesznek, ha ez bekövetkezik.

2011. aug. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki. Én az erőszakmentessel vagyok, nagyon meglepődtem és pozitívan csalódtam a kurucinfóban mikor megláttam Perge cikkét. Szerintem ez a járható út, és remélem a Jobbik is ezt fogja követni. Így szerintem pont megnöveli a szavazói létszámát.
2011. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!