Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehetséges, hogy újra bevezeti...

Lehetséges, hogy újra bevezetik a kötelezö katonai kiképzést magyarországon?

Figyelt kérdés
Mennyi esély van arra, hogy ez szükséges lenne? Miért lenne kötelezö? Ti szeretnétek?
2011. máj. 19. 08:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

Igen szüksés, mert Európa az összeomlás felé tart jelenleg és nem lenne jó azt úgy megélni, hogy a tettrekész, magyar fiatalságot nyálgúnár dzsásztínbíberek és fluortomik adják, ráadásul a Kolompár Nintendók és a Kanalas Bolivárok is éppen fosztogatnának, gyilkolnának, erőszakolnának a nagy bedőlés után.


Más kérdés, hogy a katonaságot nem egy ilyen nyomorult rendszerben kellene megvalósítani.

2011. máj. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Ne aggódj, úgysincs rá pénze az államnak (:
2011. máj. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
Értelmetlen dolog lenne. Majd emberekkel fogunk harcolni a rakéták ellen?
2011. máj. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%

nem lenne értelme, na de attól még megcsinálhatják, bár kevés esélyt látok rá

első hozzászóló, most jobban érzed magad, hogy az irigykedésednek hangot adtál? figyelj, neked nem muszáj nyálgép Fluortominak lenned ám! De a fiatalság változik, eszméletlen nagy különbségek vannak két generáció között, és sztem ez még csak nőni fog egyre inkább ...

2011. máj. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

1. Az állam ingyen kötelezettségeket ver rád amiért nem fizet.

2. Személyi szabadságjogokat sért.

3. Diszkriminatív mert a nőket pl miért nem kötelezik rá? Talán ők nem tagjai a társadalomnak?

4. Mit kapok én az államtól amiért kötelezettségeim lennének felé? Még a munkanélküli segélyt is levették, csak vonják rá a sok lóvét meg a tb-re de ha táppénzre megyek szivatnak met biztos "csaló" vagyok, nyugdíjat nem kapok mert ffiként valszinüleg nem fogok 70 éves koromig élni viszont fizetem azt majd odaadják olyannak aki nem dolgozik meg nincsnek kötelezettségei sem a társadalom felé csak jogai. Most meg még ezt a szart is rám akarják verni. Hogy is van ez?

2011. máj. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

Vajon mennyien buknak ki az első nap alatt?

Lehet fogadni!

Csak nehogy egy részeg ember előtt kelljen csinálni a gyakorlatokat (a Grippenek jövetelekor szóló beszédet kell megnézni, kommentár nélkül).

2011. máj. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
Hát nagyon remélem, hogy bevezetik.
2011. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%

"Ne aggódj, úgysincs rá pénze az államnak (:"


Mért ne lenne? Nem tartozunk a szegény országok közé.

2011. máj. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

"Értelmetlen dolog lenne. Majd emberekkel fogunk harcolni a rakéták ellen?"


Az élőerőt nem a rakéták ellen szokták bevetni, te nagyon marha.

2011. máj. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom ki mondja, hogy nagyon reméli, de én nem áldoznám fel az életem háború esetén. Persze a sok nagyon hülye politikus megússza szárazon a pór nép hadd pusztuljon úgy is sokan vannak...
2011. máj. 20. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!