Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Katonának állnék. Melyik a...

Katonának állnék. Melyik a legjobb alakulat? Hol van azért elég szabadidőd? Pesti alakulatokról tapasztalat?

Figyelt kérdés
Elsősorban szeretnék Pestre menni de máshonnan is várom a tapasztalatokat tanácsokat.Lehetséges lenne szerződéses állományban elvégezni egy fősulit?
2011. jún. 3. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Oda kerülsz, ahová "helyeznek". Elmondhatod amit akarsz, de ha "nincsen számodra hely", akkor oda tesznek ahol ők jónak látják.

Szerintem max katonai képzéseket végezhetsz, mást nem tudom jó szemmel néznének-e? (ha lesz rá elég időd a szolgálat mellett.)

2011. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Rengeteg helyen található toborzó iroda, ahol ezeket a dolgokat pontosan meg tudod kérdezni, ezeknek az irodáknak az elérhetőségét pedig a google kiadja.


Egyébként még van egy módja annak, hogy a nemzetvédelemnél dolgozz. Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem

2011. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Például a Katonai Rendész alakulatnál 28 óra szolgálatok után 24 óra pihenő jár, azután megint 28 óra szolgálat. Ez a tik-tak.

Ebből a tik-takból nyomnak minimum 4-5 öt, nemritkán 8-10 et, 70-90 ezer forint nettó pénzért.

Szerinted érdemes?

2011. jún. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Idegenlégió.Ott sok pénzt kapsz kevés munkáért.
2012. ápr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!