Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehetséges ez? Most kaptam...

Lehetséges ez? Most kaptam papírt a Kinizsiből, hogy hely hiány miatt elutasítottak, de az érettségi eredményeimet még el se tudtam küldeni, mert most fogok szóbelizni! Ez miért van?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 10:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Elsősként semmi esélyed bekerülni a Kinizsibe. Barátkozz a Tarkaréttel. :)
2011. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
De mi az a Kinizsi?
2011. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Katonai tiszthelyettesképző suli!

Elsősként semmi esélyem??? Ezt honnan tudod?

2011. jún. 9. 10:51
 4/16 anonim ***** válasza:
Ja bocs, azt hittem a Corvinus Kinizsi kolijáról van szó. :)
2011. jún. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Mr.Super TNT ***** válasza:
37%
Mennyi pontod volt Szentendrén ?
2011. jún. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Mr.Super TNT ***** válasza:
37%
És melyik szakirányt jelölted meg?
2011. jún. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Légvédelmet jelöltem első helyen, fegyverműszerészt második helyen!

Nem tudom pontosan hány pontom lett, de fizikain 299 lett, a műveltségi pedig, 79 pont lett!

De nem tudom, idén érettségizek, és én úgy tudtam, hogyy az érettségi eredmény még beszámít!!! Nem tudsz erről vmit?

2011. jún. 9. 11:20
 8/16 Mr.Super TNT ***** válasza:
Én nem rég beszéltem telefonon velük és azt mondták ,hogy a Szentendrei számít ,ha a müveltségit nézed akkor annak a felét veszik + a tanulmányi eredményeidet és az ott elért sportteljesítmény által szerzett pontokat a jogsit a nyelvvizsgát ,meg az utolsó 2 évben szerzet jegyeket .Nem tudom ,hogy Szentendrén hogy teljesítettél én pl nem voltam formába így nem tudtam a maxot sem hozni kát ,hogy a Kecskemétit nem nézik ,mert ott 326 pontot értem el bár lehetett volna jobb is. Volt plussz pontod a fizikain vagy valamin?
2011. jún. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szentendrén kaptam plusz pontot nyelvvizsgára, jogsira, országos kick-box elsőhelyezésre. És te kaptál levelet?
2011. jún. 9. 11:38
 10/16 Mr.Super TNT ***** válasza:
Még nem ,bár a telefonon azt mondták kb olyan középmezőnybe vagyok ,azt is monták ,hogy az én szakirányomra kevesebb ember jelentkezett mint a többire (parancsnoki Elektronikus hadviselés) Van egy szakmám a futásért kaptam csak plusz pontot és boxolni járok igaz nem versenyszinten. A műveltségimre nem emlékszem ,de úgy tudom ,hogy annak a felét veszik +a többi pont és úgy jön ki a végleges pontszám. Úgy van nekem 58 pontom)
2011. jún. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!