Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Katonaság vagy érettségi?

Katonaság vagy érettségi?

Figyelt kérdés
Szóval voltam április elején Szentendrén felvételizni a Kinizsibe, sikeresen tovább jutottam. Én úgy tudtam, hogy június elején lesz a következő, ehhez képest ma hívtak, hogy Május 2-án irány Kecskemét (orvosi, pszichológia és fizikai) Én mondtam, hogy hétfőn érettségizek magyarból, meg töriből emeltezek. Javítót írok, mert már megvan az érettségim. Utána kérdezte, hogy jó lesz 5-e én meg mondtam, hogy igen. (nem mertem visszaszólni, hogy nem, tegyétek későbbre) Mit csináljak? Magyarral el tudok menni, de törire.... Nyíregyházán lesz a töri és hazaérek mondjuk 3-ra és még estére legyek Kecskeméten? Másnap meg hulla fáradtan pszichológia, orvosi meg fizikai? Menjek törire vagy ne? Kockáztassam meg a katonai felvételi sikerét, vagy menjek biztosra, hogy nem megyek el???
2011. ápr. 28. 15:35
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Töri szerdán lesz, kb 3-ra érnék haza és még Kecskemétre is fel kell mennem és kb este 7-8körül lennék ott a szálláson. Másnap meg 7-től pszichológia, orvosi meg fizikai délután. Kockáztassam meg?
2011. ápr. 28. 15:51
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy leendő katona legyen már valamennyire talpraesett.

Mi van akkor ha fáradt vagy?

2011. ápr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
Katonaság. Így a háború küszöbén az érettségi már nem ér semmit.
2011. ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem is hagyd a katonasagot, nem neked valo.

Ha mar most ki vagy bukva ezen mi lesz kesobb?

2011. ápr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

ragaszkodj mindkettőhöz, BUTASÁG AZ EGYIKET VÁLASZTANI!


hullafáradtan nem tudsz teljesíteni a kinizsin, ezért szólj nekik, hogy tegyék arrébb, a katonák rendesek, ne aggódj!

A törid is legyen meg! ha nincs meg a törid, lehet, hogy nem tudsz 100%-osan teljesíteni a kinizsin a lelkiismeret miatt, meg sztem később megbánod.


telefonálj nekik minél előbb!

2011. ápr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De nekem már megvan a törim is, tavaly érettségiztem 87% lett. Jövőhéten meg emeltet szeretném, de ha nem megyek el nem vesztek semmit. A honvédséget nem akarom hívogatni, lehet azt mondanák: "Akkor ne fáradjon, ne jöjjön felvételizni."

Ezt meg nem szeretném. Sok múlik ezen, hogy kockáztassak.

2011. ápr. 28. 17:46
 7/14 A kérdező kommentje:

"hullafáradtan nem tudsz teljesíteni a kinizsin"

Már a Kinizsi sikeresen megvolt. Most Kecskemét jön!

2011. ápr. 28. 19:07
 8/14 anonim ***** válasza:
Hanyadikán voltál a kinizsin?
2011. ápr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

a 73%-os vagyok.

ok, akkor kecskeméten, az orvosi, pszichológiai... vizsgálatokra értettem a választ.


ha nem feltétlenül szükséges máshová az emelt töri, akkor ne csináld meg, bár már felkészültél rá, szerintem érdemes lenne. meg hát a katonaságnál szeretik az okosodni vágyó embereket.


a honvédségnél olyet nem mondanak, amit te írtál, de te tudod.

2011. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
és sok sikert!
2011. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!