Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogy tudok kimenni olyan...

Hogy tudok kimenni olyan helyre katonának vagy zsoldosnak, ahol háború van? Nem feltétlen Irakba. Valahová Afrikába vagy dél-amerikába.

Figyelt kérdés
valós ötletek?
2011. jún. 19. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezel a Honvédséghez -> felvesznek -> megcsinálod a kiképzést -> jelentkezel valami olyan NATO-misszióba, ami ilyesféle helyszínen zajlik.
2011. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De én a " másik" oldalra gondoltam. Mondjuk valami helyi hadúrnak dolgozni zsoldosként( a zsoldos olyan civil, aki fegyveres szolgálatba áll pénzért) vagy bármi ilyesmi. Nem akarok béke fenntartósdit játszani, ezer szabályt betartani stbstb. csak le akarok lépni és végre azt csinálni, amit szeretnék.
2011. jún. 19. 23:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Francia idegenlégió. Ott tuti kivisznek egy háborúba. Ha kibírod a szolgálati időt akkor kapsz f@sza nyugdíjat és Francia állampolgárságot. Ja és nem fognak visszahívni a munkába mint itt.
2011. jún. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2011. jún. 20. 12:18
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A Francia Idegenlégió milyen háborúban is van most? Mik a felvételhez szükséges tudnivalók? Kiket vesznek fel?

Ha ezekre nem tudsz válaszolni, spóroltam neked egy utat.


A dél-amerikai drogbárók is vesznek fel profi zsoldosokat, meg az afrikaiak is. De mint emlitettem csak és kizárólag profikat. Ez annyit jelent, hogy 8 év valamilyen hadseregben + rang, lehetőleg egy komolyabb harci században. És nem árt egy kis tapasztalat Afgiban.

2011. jún. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az életedért gyerekkorodtól folyamatosan harcolva nőttél fel, 12 évesen AK lógott a nyakadban és 20 évesen profinak számítasz, vagy valamilyen regurális alakulatban szerezz előbb tapasztalatot. Különben csak golyófogónak vagy jó az igazi profik előtt.
2011. jún. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Jelentkezni: [link]


A légió sok helyen megfordul. Nem kell egy fegyveres konfliktushoz háború. Elég csak ha Dél-Amerikában összecsapnak egy gerillacsoporttal. Jó kiképzés van és sok tapasztalatot lehet szerezni.


Egy Afrikai hadúrnak meg ha nem tetszik a nézésed, lehet hogy a saját zsoldosa vagy, levágja a fejedet. A légióban a tisztek nem nagyon gyilkolják a saját embereit. Pont fordítva, egy nagy családot alkotnak.

2011. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi szépen mindenkinek. akkor először a légiót kell megcéloznom, ha vinni akarom vmire ilyen téren.
2011. jún. 20. 20:28
 9/9 anonim ***** válasza:
zsír
2011. dec. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!