Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Van Magyarországon olyan...

Van Magyarországon olyan terület ami hasonlít az 51-es körzethez?

Figyelt kérdés
Vagyis ami titkos
2011. jún. 21. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Minket az UFO-k sem szeretnek, szóval nincs ilyenekre szükség.
2011. jún. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

plegykák szerint van valami föld alatti hangárunk vagy bázisunk az Alföld alatt ahol T-90-es tankjaink vannak ( bár én nem hiszek ebben mert ha lennénak akkor inkább büszkének kéne rájuk lenni és nem rejtegetni )

Egyébként meg a hidegháborúban az oroszok itt tároltak egy atombombát amiről csak 10 ember tudott

2011. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
hagyjuk már jó ha országunk van
2011. jún. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Ez az egész ország egy 51-es körzet bakker.
2011. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Pro Patria ***** válasza:
43%
Utolsó: lájk!!:D
2011. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

manapság nincs. (nem is indokolt)

viszont a hidegháborús időkből maradt pár izgi (akkoriban szigorúan őrzött) terület.

pl Szentkirályszabadja melletti 'Kis-Moszkva' (egyesek szerint itt voltak azok a nukleáris töltetek) szépen idézi azokat az időket. Kirándulás célpontnak kitűnő :)

vagy a hajagi radarállomás. abból sem maradt sok, de szintén érdekes úticél lehet. főleg ha le mertek menni a föld alatti szintekre :)

ezek a leghíresebbek. de számtalan laktanya fennmaradt akkoriból. viszont a legtitkosabb dolog amik itt folytak az valóban az orosz atombombák voltak :)

Bár néhány akkori tiszttől hallottam, hogy valahol a Balaton felé a föld alatt egy hatalmas katonai létesítmény volt, extrém biztonsági ellenőrzéssel. Úgy írták le mint egy 'földalatti várost'. Talán most is használják, ezért nem nyilvános még ma sem :P

2011. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: 'Kis-Moszkva' nem Szentkirályszabadja mellett van. Az egy másik elhagyott város..

'Kis-Moszkva' Nagyvázsonytól kb 5-6 kilóméterre van északra. De tényleg izgalmas hely mind a kettő.

2011. jún. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

16:21 vagyok

igen, tényleg :) keverem

2011. jún. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igazából az 51es körzet nem Amerikában van, hanem itt, Magyarországon. De ezt ne mondd el senkinek, nekem se szabadott volna.
2011. júl. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!