Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Kalasnyikov a legmegbízhatób...

A Kalasnyikov a legmegbízhatóbb lőfegyver?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg van még ennél is megbízhatóbb?

2011. jún. 21. 21:10
1 2
 1/18 anonim válasza:
29%
megbízható igen, de elavult és olcsó. modern fegyverek sokkal jobbak, pontosabbak, megbízhatóbbak. pl m16 karabély, xm8, stb..
2011. jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nondjuk az olcsóssága az nem épp hátrány :)
2011. jún. 21. 21:30
 3/18 A kérdező kommentje:
"Mondjuk"
2011. jún. 21. 21:31
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
állítólag azzal akármit csinálsz akkor is tudsz lőni, de a pontossága tényleg nem a legjobb
2011. jún. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

üdv. Az AK-47 Kalashnyikov a legmegbízhatóbb fegyver,míg az m-16-os sokkal kényesebb mint pl erre értem hogy nem annyira bírja a homok,sár és egyéb időjárási körülményeket .Lásd vietnam ,irak állandó karbantartást igényel ,míg a kalashnyikov vagy a magyar AMD-k sokkal stapabírobbak.Ezért használjuk most is ezt a fajta gépkarabélyt.Ólcsó jó és lehet kapni fejlettebb ak-t is .



Főtörzs

2011. jún. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Mindenki akkora kalasnyikov szakértő (tisztelet a kivételnek) hogy besz.rok. Hát ne haragudjatok, de jó hogy egy alig pár éves fegyver pontosabb az AK-nál, de ezek csak papírinformációk, normális ember AK-val sem ad le célzott lövést 250-300 méteren felül. Minek? Aztán itt hogy levan a gond a pontosságról jöhet a többi. A kalasnyikov koszolódhat, nem adja meg magát egy kis portól sártól. Olcsó is mint már említették, tehát ez is csak előnye. Nem tudom láttátok e már a fegyvert belülről, és szétszedve, elég egyszerű és (nekem annak tűnt) stabil is. Szerintem igen, a legmegbízhatóbb gépkarabély.
2011. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket.
2011. jún. 22. 17:01
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

Csak az egyik legbízhatóbb.


A 7.62-es tölténye még a legmodernebb hazai biztonsági üvegeket is átviszi, amit a pénzszállítók autókon használnak. Ez azért durva.

2011. jún. 26. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 skins válasza:
8%
A legjobb gépkarabély a pontosságáról annyit hogy nincs egyetlen orosz gépfegyver aminek a csöve huzagolva van 3000ft és huzagolt csővel halálpontos de minek a pontosság ha ott a gyorsaság és az erő a legjobb fegyver
2011. nov. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

"Nem tudom láttátok e már a fegyvert belülről,"


Többször mint szerettük volna. Nem értem ez a kérdés mért merül fel benned.

2012. márc. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!