Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb, legmegbízhat...

Melyik a legjobb, legmegbízhatóbb modellügynökség?

Figyelt kérdés

Angelface Model Agency-től jövök, korrektnek tűnnek, de sose tudhatjuk. Ők havi 16ért ajánlottak egy tanfolyamot, ahonnan továbbküldenek versenyekre. Ti mit/kit ajánlanátok?


Olyat keresek ami nem lehúzás, még akkor is hogyha fizetni kell egy tanfolyamot vagy valamit, de kapok portfóliót és később munkát.


A modell arccal/alakkal nincs gond, megfelelek kifutósnak és fotómodellnek egyaránt. [nem egoizmusból mondom, de tényleg. :D]

Köszi!


2011. okt. 25. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha megfelelsz bárminek, szép vagy, akkor semmi szükséged arra hogy te fizess azért hogy majd dolgozhass.


Én nem akartam modell lenni, egy barátnőmet kísértem el pár ügynökséghez, meg castingokra, de mindenhol engem akartak helyette, pedig ő is nagyon szép. És ez az érdekes hogy míg ő már a 3. tanfolyamán vesz részt, addig érdekes módon nekem egyre sem volt szükségem. Nem azt mondom hogy nem vagy szép, de az Angelface nem ugrott rögtön hogy téged akar, tehát nekik nem vagy igazán szükséges. Inkább pénzt akarnak kiszedni tőled, ahogy mindenkitől aki oda megy. Addig még gondolkodnak mi legyen veled. Menj máshova is ahol pénzt ajánlanak majd, nem pedig kérnek. Én soha nem fizettem senkinek. Ők fizettek nekem. Ennek így kellene lennie.

2011. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Viszont! Van olyan, hogy a modell még nincs teljesen felkészülve arra hogy komoly cégnél dolgozzon és arra a célra hogy felkészitsék tökéletesek ezek a cégek...Egyébként nehéz ez..van akit felfedeznek de rengeteg olyan van aki magának intézte folyamatosan és ugyanolyan hiresek, tehát van ilyen is olyan is, ha te azt gondolod hogy minden alkalmas benned erre a szakmára akkor tarts ki és próbálj ismeretséget szerezni. Először én is fizettem a tanfolyamért, viszont utána portfólió nélkül kaptam munkát, és a szakma elismertjei vélekedtek rólam úgy hogy nagy esélyem van a szakmában, csak fogynom kell..:)
2011. okt. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Igen, hát elég sok a lehúzós, de előbb keresgéltem és leírtam a véleményem mielőtt ezt a résztolvastam. :)

Bemásolom a linket, ahol a bódis van az az amit én írtam :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

2012. szept. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kor?
2014. aug. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!