Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek lesz III világháború?

Szerintetek lesz III világháború?

Figyelt kérdés

Nagyon úgy tűnik:


[link]


2011. jún. 25. 20:35
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Engem teljesen ledöbbentett, hogy adósságból keletkezik a pénz.

Az rémisztett meg jobban, hogy erről szó sincs a gazdasági könyvemben. Szó nincs rockefellerekről a történelem könyvemben, sem a fedről sem bankról. Nem értettem életemben hogy miért van infláció. Most egy hónapja láttam a pénz mint adósság című filmben. Így már össze ál a kép, tehát létezik ezt a hatalom, és ez az egész eggem nagyon sokkol, ráadásul olvastam a neten, hogy a 3 vh keleten indul, aztán oroszország, majd kína, mivel usát megtudná venni kína. Fejlettebb lesz kína mint usa és eszt nem hagyja. Ráadásul nem elég hogy nagyon sokkkol ez az egész de még akkor tudomást szerzek a haarpról. Na ez már betette az ajtót. Úgy lehet vele gyilkolni, hogy senki nem tudja kivolt, ill hatalmas földrengéseket lehet csinálni. Mi lesz itt.

2011. jún. 25. 21:40
 12/33 anonim ***** válasza:
38%

"Engem teljesen ledöbbentett, hogy adósságból keletkezik a pénz.

Az rémisztett meg jobban, hogy erről szó sincs a gazdasági könyvemben. Szó nincs rockefellerekről a történelem könyvemben, sem a fedről sem bankról. Nem értettem életemben hogy miért van infláció."


Most már legalább látod, hogyan gazdagodtak meg a zsidók, és hogyan működik a zsidó monopoltőke.

2011. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Mindenesetre bármi is lesz (mivel nem lehet tudni) neten sem lehet mindennek hinni, de változás lesz mindenképp. Remélem a föld javainak 99% a visszakerül az emberekhez az amerikai hiperinflációval ill a a pénzügyi rendszer összeomlásával. De egy új valutával is igyekezni kellene, mert akkor éhen halnak az emberek, akármi is lesz nagy változás jön az 100%. Válaszúthoz érkeztünk. Szerintem az elit nem számolt az internettel és a helyi kábeltv kel amikor már tenni akart valamit már késő volt. Olvastam olyat is hogy Obama "kapcsolót" akart tenni az internetre, hogy ki tudja kapcsolni.
2011. jún. 25. 21:52
 14/33 A kérdező kommentje:
Sosem hittem vilávége baromságokban, de ezek a dolgok egyértelműek, és annyira sokkol. Jut eszembe tavaly amikor februárban leesett egy meteor hogy lehet hogy senki nem vette észre amikor x bolygókról beszélnek 2030ra. Mégsem vennénk észre, hogy van ez?
2011. jún. 25. 21:58
 15/33 anonim ***** válasza:
44%
Arra azért ne vegyél mérget hogy itt nagy változások lesznek hamar. Az emberek többsége buta birkaként vezethető, nézik a való világot meg a barátok köztöt és nem gondolkoznak nem jönnek rá, miért ilyen szegények, meg hova kerül az a sok lóvé amit megkeresenek, de nem fizetnek ki nekik. Ráadásul a médiában is mindnt megtesznek hogy eltereljék a figyelmet, lejárassák a gondolkodókat és érzelmileg manipulálják az embereket síró gyerekekkel holokauszttal stb. Egyszerűen gyerekkortól kezdve belénk van neveleve hogy racionálisan gondolkozni rossz, és érzelmi alapon kell bizonyos dolgokat látni.
2011. jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Igen, csak az oltással is van gond: bárki megszerezheti.


Ha a mi népességünket nem oltjuk be, csak a megszálló katonákat, akkor ők, még ha nem is betegszenek meg, hazahurcolhatják.


Ha a saját népességet kampányszerűen beoltják, azt maximum egy pár ezer fős szigeten lehet titokban tartani, egy több milliós országnál (százmilliós nagyságrendről nem is szólva...) már lehetetlen. Egyszerűen túl sok a tényező, ahol lehet beépített ember (ne feledjük azért a régi eszközöket, a jó öreg kémkedést, lefizetést, fenyegetést, zsarolást, és a beépített embereket. A modern titkosszolgálatokról ne is beszéljünk.)


Tehát szerintem ez okból is kizárható egy világméretű konfliktus. A helyi háborúk persze vannak, de kétlem, hogy bármilyen nagyhatalom belépne egymás ellen.


(Nyíltan, mert tudjuk, hogy a legtöbb helyi konfliktus mindig [majdnem mindig] nagyhatalmak által vannak pénzelve, sőt, sokszor valószinűleg felbujtva.)


De ezekből nem fejlődhet sohasem nyílt háború. Azok, amiket említettél (Kína olajellátása, és hasonlók, vagy a Kínából USA-ba áramló import) persze folytonos "harc" dúl, de az igazság, hogy mind a kettő egymásra van utalva. Kína egyik legnagyobb vevője az USA. Ha embargót hirdetne bármelyik fél, a másik összeomlana. Vagy inkább mind a két fél.


Esélyesebb, hogy továbbra is megy az erőfitogtatás, illetve a hatalom kiterjesztése minél több országra, de egymásnak esni nem fognak.


Hacsak valamelyik fél nem fog valami elképzelhetetlen felfedezést tenni, ami annyira felborítja az erőegyensúlyt, hogy háborúba torkollik.

2011. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
21:59 Én nagyon ritkán néztem tv t. Gyerekkorom óta a számítógépet bűvölöm és az internetet. Lehet hogy azért értem ezeket a dolgokat? Pontosan emlékszem 13 éves koromban, hogy miért kell a pénznek elértéktelenedni, sőt én azthittem ezt csak magyar baromság, hogy emeljünk, emeljünk.
2011. jún. 25. 22:04
 18/33 A kérdező kommentje:
Azt sem értettem miért volt világháború amikor egy normális ember nem is akar háborút. Erre volt kettő világháború, meg vietnám. Nem értettem gyerekkoromban miért volt ezekre szükség. Ez volt 14 éve. És akkor megtudom az igazságot, hogy a háttérhatalom miatt íg már minden értek, és hátborzongató.
2011. jún. 25. 22:09
 19/33 anonim ***** válasza:
Kik harcolnának és miért? Európában az első világháborút már évtizedekkel előtte lehetett látni, a másodikat is. Legfeljebb ha Kína szuperhatalom lesz, akkor egy enyhébb USA-Kína hidegháború lehet majd, de totális háborút nem nagyon tudnék elképzelni.
2011. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Annak örülnék a lejobban hogy egy kis nélkülözéssel éhezéssel túlélnénk ezt az egészet. Én nem viselnék el egy háborút. Én érzékeny ember vagyok. Inkább megölném magam ha menni kéne. Az is érdekes és ijesztő, hogy lehet hogy be kell vonulni fegyveres vagy fegyvernélküli katonai szolgálatra, és ezt a napi gazdaság írta két hete, az már nagyon sokkolt. Mintha már tudnák, hogy itt baj lesz.
2011. jún. 25. 22:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!