Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Úgy olvastam, hogy tervezik...

Úgy olvastam, hogy tervezik az AK-k modernizációját. Ebből alakul már valami?

Figyelt kérdés

Úgy olvastam, hogy tervezik az AK-k modernizációját. Ebből alakul már valami?


http://www.youtube.com/watch?v=V3g48zQfVaE


2011. júl. 1. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Valóban TERVEZIK, - lesz is belőle valami 3750-re, (ahogy a fejeseket ismerem).

Egy millió forint egyetlen fegyvernek a modernizációja, - amiből isten tudja hány, korszerű fegyvert lehet vásárolni újonnan, - de még el kell azt is dönteniük a fejeseknek, hogy melyik csatornákat kell megnyitniuk ahhoz, hogy a milliárdokat legálisnak látszó módon varázsolják a saját zsebeikbe.

Ehhez viszont sok idő kell.

2011. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Akiknek kétségei támadnának az általam leírottakban, azoknak említem meg, hogy KATONAI (!) RUHÁZATI (!) ELLÁTÓPONTOKON (!) nem lehet ÁTLAGOS (!) TERMETŰ (!) katonákra, ALAPVETŐ (!) ruházati cikkeket kapni - évek óta, - nemhogy rendszeresen megújítani, frissíteni a már viseltes ruházatot.


Esővédő: Van, - három méter magas emberre...

Bakancs: Nincs.

Terepszínű, négynyomásos gyakorló: Nincs.

Zárt félcipő: Nincs, - vagy az aktuális kenu világbajnokságon lehet benne indulni...

Tépőzáras rendfokozati jelzés: Nincs.

Felvarrható névtábla: Hónapokig készül platinaárban, - és még azt is sokszor elrontják az "alfanabéták", (akik méltóztatnak elkészíteni.

Állományjelző: Számomra nincs - ÉVEK ÓTA.


VAN éves ruházati juttatás, - amiből "öntöttvas Mki egeret" lehet vásárolni az említett helyeken, - mert minden sz@rt árulnak szerencsétlen ruházati eladók - kínjukban, - csak egyenruhát nem.

Másik alternatíva, hogy kicsi, masszív hajókat hajtogat ezekből az ember és leeregeti egy arra alkalmas patakocskán - gyönyörködve az elmúlásban...


Riadólánc van kiépítve, amelyen a katonák egymást értesítik: "Te! Igyekezzél, - Szolnokon most lehet kapni téli kesztyűt!"

Na, - ez a szint - 2011-ben, Dr. Hende Csaba Honvédelmi Miniszter Úr "műhelyében" - szemben azzal, hogy Ő bármerre jár az országban, seperc alatt előkerül rá a passzentos esővédő...

De ha én kiállok sorakozni abban, amim jelenleg van, a fél világ rajtam röhög, - mert úgy nézek ki, mint akit most szalajtottak az őrültek házából.

No comment!

2011. júl. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Ezzel a hadsereggel békét sem lehet nyerni, nem hogy háborút... :)
2011. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

olvasd el még egyszer a kérdésedet.

egy már több százezer példányban legyártott fegyverről van szó.


most szerinted az utolsó darabig visszaküldik a gyárba módosításra, vagy pedig megveszik a legújabb kifutó, több generációval jobb és olcsóbb fegyvereket?

2011. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. :S Köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 1. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!