Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egy meleg férfi alkalmatlan...

Egy meleg férfi alkalmatlan katonai szolgálatra?

Figyelt kérdés

"Az új jogszabály szerint nem hívható be katonai szolgálatra - mások mellett - az a hadköteles, aki 18. életévét még nem töltötte be, katonai szolgálatra alkalmatlan, vagy aki saját háztartásában legalább három kiskorú gyermek eltartásáról gondoskodik."

(Forrás: origo.hu)


Szóval ha újra bevezetik a kötelező katonai szolgálatot, akkor az alapján felmenthetnek alóla, hogy meleg vagyok?

24/F


2011. júl. 12. 10:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem,az alkalmatlan mást jelent.
2011. júl. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 bix ***** válasza:
83%
kizárt. a szexuális beállítottság nem jelenti hogy alkalmatlan vagy. de téged nem hiszem hogy besoroznának, visszamenőleg tuti nem.
2011. júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
NEM FOGJÁK ÚJRA BEVEZETNI A SORKÖTELEZETTSÉGET.
2011. júl. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
A szabadságjogokat sértené, és személyesen perelném be a magyar államot, ha ezt megtennék.
2011. júl. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Alkalmas. Ez nem szexuális beállítottság kérdése.
2011. júl. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Miért akarnál felmentést? Jó dolgod lenne odabenn:D
2011. júl. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nagyon jó dolgom lenne... Főleg, hogy a sok izomagyú "nagymagyar" szétszívatna.

Egyébként úgy tudom, hogy a melegeknek még az "átkosban" sem kellett bevonulniuk.

2011. júl. 12. 11:16
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha sorozás lenne, akkor nem csak a "nagymagyarokat" soroznák be. Egyébiránt, ne mondd meg, hogy más kapura játszol és ennyi.
2011. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én "hideg" vagyok, de nem szivatnálak.

Nyugodj meg, a szaxuális beállítottságod nem akadálya a hősi halálnak, sem a katonai szolgálatnak.

A golyó mindenkit egyformán fog.

2011. júl. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Kösz Helmet, hogy Te nem szivatnál, de ettől még sokan igen. Amúgy nem kívánok hősi halált halni (pláne nem egy ilyen országért) és ha lehet, akkor katonáskodni sem.
2011. júl. 12. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!