Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egy meleg férfi alkalmatlan...

Egy meleg férfi alkalmatlan katonai szolgálatra?

Figyelt kérdés

"Az új jogszabály szerint nem hívható be katonai szolgálatra - mások mellett - az a hadköteles, aki 18. életévét még nem töltötte be, katonai szolgálatra alkalmatlan, vagy aki saját háztartásában legalább három kiskorú gyermek eltartásáról gondoskodik."

(Forrás: origo.hu)


Szóval ha újra bevezetik a kötelező katonai szolgálatot, akkor az alapján felmenthetnek alóla, hogy meleg vagyok?

24/F


2011. júl. 12. 10:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, hogy furán hangzik, de sokan pont azért mennek katonának, mert homoszexuálisok.
2011. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ókori Görögországban pl Thébának volt egy olyan 300 fős "elit alakulata" akik melegek voltak! Pontosabban 150 párból állt ez a haderő és ez Thébának a legerősebb alakulata volt mert amellet, hogy a városukért harcoltak egyben a "szerelmükért" :P is küzdöttek tehát ez megnövelte a harci moráljukat.
2011. júl. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

11:32!


Pontosan azért szeretnék felmentést (ha esetleg újra kötelező lesz a katonaság), hogy ne bámuljak senkit tusolás közben. Ráaudásul tusoláskor látszana is egy bizonyos testrészemen, hogy kik jönnek be nekem.

2011. júl. 14. 11:53
 14/20 Bretso ***** válasza:
100%
Nem lesz kötelező. A szexuális beállítottság nem felmentő jellegű. Ha pedig nem akarod, hogy szívassanak, akkor esetleg, (tudom sérti a szabadságjogaid, a méltóságodat, netán még a becsületedet is) nem mondod meg, hogy meleg vagy, ez eszedbe jutott? Tudtommal semmi külső jegye nincs. Szóval ez az egész teljesen felesleges hangulatkeltés, vagy csak simán ostoba vagy, te döntöd el.
2011. júl. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
95%

Ha gondolod és megkérsz rá, én majd a zuhany alatt mindig jó nagyokat fingok és/vagy hugyozok. Akkor biztosan elmegy majd a kedved, meg le is konyul majd.


De van egy olyan érzésem is hogy az általad említett nagymagyarok között sok a látens homoszex. Ezt nem a seggemből (lol) húztam elő, hanem egy pszichológustól hallottam (egyetemi prof. amúgy). Az ilyen rendmánia, feszülős egyenruha, férfitársaság keresése stb. mind erre utal (meg egy jó nagy adag kisebbrendűségi érzésre persze).

2011. júl. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

23:32!


Nem a szabadságjogaimról és a méltóságomról van szó. Nyilván nem írom ki magamra, hogy meleg vagyok, és egy bemutatkozást sem úgy kezdek, hogy "Hello, XY vagyok és meleg.". Külső jegyek tekintetében annyiban igazad van, hogy nem látszik rajtam a másságom, sokan kifejezetten férfiasnak tartanak. Viszont ahogy az előző hozzászólásomban is kifejtettem, tusoláskor azért látszana rajtam a srácokhoz való vonzódásom. Ezen az sem biztos hogy segítene, ha a "00:04"-es hozzászóló szellentene és pisilne zuhanyzás közben, de mindenesetre jót derültem ezen.


Úgy látom a hozzászólások többségéből, hogy a "másságom" alapján nem igazán mentenének fel. Ennek ellenére én továbbra is úgy tudom, hogy a sorkatonság 2004-es eltörléséig is alkalmatlannak minősítették a melegeket. Azért bízom abban, hogy nem vezetik be újra a sorkatonaságot, szerintem semmi értelme nem lenne. De ez már egy másik téma.

2011. júl. 16. 10:32
 17/20 anonim ***** válasza:
Alkalmas a katonai szolgálatra de ha közli akkor általában le szerelhetik legalább is régen volt rá példa. (demoralizáló volt és fen állt a veszélye, hogy ....)
2011. júl. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%

a nagy magyarokról miért mindig az ugrik be az embereknek hogy szét akarnak mindenkit verni? aki téged megverne az valszeg egy kis gyökér, aki úgy próbál feljebb jutni a ranglétrán hogy a nála gyengébbeket vagy hátrányosabb helyzetű embereket szadizza és félelmet kelt bennük.


Mikor értik már meg az emberek hogy a magyar szellemiség nem az hogy mindenkit kiírtunk aki nem az. Aki iylen, annak köze nincs ehez a néphez.


Ne érts félre, én sem vagyok oda a homoszexualitásért, de attól még ugyanúgy ember, ha nem tesz nekem keresztbe én sem teszek. Am ne félj ha lenne sorkatonaság... ami nem lesz... ott lesznek a kockák, a divatbuzák (mármint öltözködési szinten), az emosok, meg sok kis csíra....ha normális vagy nem hiszem hogy sor fog kerülni rád:D

2011. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 nem dávid ***** válasza:
igen alkalmas lehetsz ettől csak ne nagyon hajulj le szappanért :D
2012. márc. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha mégegyszer nagymagyarozol, akkor speciel én szívatni foglak.
2017. szept. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!