Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ki szeretne egy kis háborút?

Ki szeretne egy kis háborút?

Figyelt kérdés

Már az egyik kérdésnél a hozzászólásomban csatoltak ezeket a videókat:


http://www.youtube.com/watch?v=JKCvfKjTZX8&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=1IXO1YqSbeE


Ez egy kicsit fölébresztene bennünket.


2011. júl. 12. 18:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Felébresztett valamit bennem az a két videó... Az egyik érzés az undor amit ez a felesleges pusztítás váltott ki a másik pedig a csalódás, hogy van aki ezt élvezi.
2011. júl. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%

Te is jó hülye lehetsz. Vagy a másik: az a sok fiatal közül az egyik akik egész nap codoznak.


Húz el Irakba. Minket kímélj a hülyeségeiddel

2011. júl. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Én jobban szeretek madárdalra felébredni, de ha neked ez kell, menj katonának.
2011. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

A kérdező mentalitásával rendelkező emberek miatt kell katonai önvédelemre költenie országok százainak, pénzegységek milliárdjait.

Adj az ilyen kezébe fegyvert!...

2011. júl. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
41%
?????????? ilyen mart nincs!!!!!!!
2011. júl. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Majd ha szétlövik a családod remélem felébredsz. Inkább CoDozz azzal nem ártasz senkinek.
2011. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
43%
én én én xD
2011. júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
43%
Az ember ember ellen vicces lenne, de hogy 200000000000000000000000000000000000 kilométerről lőjük egymást, az nem muris, semmi tehetség nem kell hozzá...
2011. júl. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

A háború csak azoknak gyönyörű kik nem tapasztalták meg.

Sokan a CoD-ból indulnak ki, hogy milyen a háború, móka, kacagás az élet meg újratöltődik, hát nem.

Senki nem szeretne háborút kik humánus szempontból nézik a dolgokat, de például Amerika szeretne háborút és háborúzik is. Hogy mért szeretik a háborút? Mert jó üzlet. Gazdasági válságokat nagyon f@szán meglehet oldani vele. Amerikának legalább is sikerült megoldania, eddig. (Közel keleten remélem pofára esnek, eddig úgy néz ki) Gazdasági konklúzió vonz maga után, megnő a termelés és a kereslet a fegyverek iránt az nyersanyagok iránt plusz logisztika. Amúgy is van egy tendencia, hogy ha sok az ember ( a megtermelhető élelmiszerhez képest) jön egy nagy járvány, nagy háború ami megtizedeli az emberiséget ( sajnos ez túl sokszor van Európában) de például Kínára, Indiára ráférne a túlnépesedés miatt, ugyan ez igaz a fekete kontinensre( bár ott most is vannak konfliktusok).

Hogy szeretnék háborút? Nem. De úgyis lesz...

2011. júl. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
25%

Mekkora idióták vagytok b*zdmeg...

Nem érzitek a kérdésben az IRÓNIÁT?

Azért mutatta ezeket a videókat, hogy akiknek bármi kedve is van vagy lett volna háborúban részt vennie, azoknak most hátha elmegy a kedve.


Egyébként tényleg elgondolkodtató az ilyen, én is régebben szívesen átéltem volna valamiféle háborús élményt, de rá kell jönni, hogy ez egyáltalán nem olyan ahogy a dok.filmekben, meg játékokban mutatják...


Szar belegondolni hogy háborús állapotban azokkal a nagy sz*rokkal emberekre lőnének, és nem is kis hatásfokkal

2011. júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!