Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Általában a tiszthelyettesin...

Mr.Super TNT kérdése:

Általában a tiszthelyettesin az első héten a bevonulás után mennyien esnek ki ( úgy értem menyien adják fel és nem mennek a következő héten)?

Figyelt kérdés
Kérem csak olyan ember válaszoljon tud valami infót mondani ésn jelenleg 3-dik tartalék vagyok vagyok az egyik ágazaton ami azt jelenti 2 embernek kéne 1 hét után kiperegnie. Nagyon fontos lenne, ha lenne tisztább információm az esélyekről.
2011. aug. 15. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Tavaly az 55 emberből tudtommal 5-6 ember adta fel. Nekem sajnos tavaly nem sikerült bejutnom, de idén igen. (Idén is voltak már olyanok akik el sem mentek beiratkozni, és tuti lesz olyan is aki beiratkozott, de nem vonul be. Az egyik ismerősömnek akit nem vettek fel, már szóltak hogy mégis bejutott. Szóval van még esélyed...
2011. aug. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!