Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Afganisztánba hogy lehet...

Afganisztánba hogy lehet kikerülni katonaorvosnak?

Figyelt kérdés
Egyetem után milyen téren kell orientálódni, hogy oda "katona"orvosnak kilehessen jutni?
2011. aug. 30. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Úgy hogy jelentkezel.
2011. aug. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Na ne mondd...:O Most megleptél, te id*óta.
2011. aug. 30. 18:05
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A toborzóirodán előadod, hogy ez-és-ez szeretnél lenni, ott majd megmondják, hogy hova kell menjél és mit kell, csináljál ahhoz, hogy ez megtörténjen.
2011. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
Vigyázz második mert le fognak idiótázni. Te is csak ugyanazt írtad amit én, holott a kérdés az orientálódásra vonatkozott.
2011. aug. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Látom első, még mindig nem vágod miért lettél id*óta.
2011. aug. 31. 08:05
 6/12 anonim válasza:
100%
talán orvosi egyetem és utána katonaság ez bonyolult?
2011. szept. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, az..=(
2011. szept. 8. 08:38
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ki lehet jutni. Dolgozz baleseti sebészként 5-6 évig, aztán jelentkezz a Honvédségbe. Ha felvesznek szolgálj le még néhány évet, és utána pályázz meg egy orvosi beosztást valamelyik afgán misszióba(ha még lesz ilyen). Ha az elöljáróid úgy gondolják hogy támogatják, akkor előfordulhat, hogy az ÖHP parancsnok is igent mond rá. Ha mindez megvalósul, akkor esetleg kijuthatsz. De még így sem biztos. Tehát szerintem felejtsd el. Bár te tudod.
2011. szept. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Na, eddig ez volt a legértelmesebb, és leghasznosabb válasz.:))Köszönömm.

Már csak azt nem értem, hogy miért nem hisztek az emberben?!? Mi az, hogy "inkább felejtsd el.." Azért írtad, mert szerinted "lehetlen" hogy oda kijusson valaki(magyar), vagy mert veszélyes???

2011. szept. 8. 11:19
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Csupán azért írtam, hogy felejtsd el, mert ez egy hosszú folyamat. Lehet hogy nem lesz már semmi Afganisztánban, mire eljutnál odáig.(ha még valóban csak egyetemista vagy)
2011. szept. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!