Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért nekünk kell katonákat...

Miért nekünk kell katonákat küldeni Afganisztánba?

Figyelt kérdés

[link]


Itt olvastam. Nem értem mi a jó abban ha 200 katonát küldünk.


2009. dec. 6. 07:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Oda is leírtam: ÉRVÉNYES NEMZETKÖZI SZERZŐDÉS KÖTELEZ ERRE MINKET
2009. dec. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hm, ha naponta hatszor teszitek fel ezt a kérdést, a válasz akkor is a fenti...
2009. dec. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Érvényes szerződés kötelez minket? Másokat miért nem? NATO-ba sok ország van és pont minket kötelez szerződés?


Ez is biztos a kormány hibája! Megvették Gyurcsány annyát ő meg cserébe aláírta!

2009. dec. 6. 08:16
 4/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem, nem csak minket kötelez.

A V4-ek közül például mindenki küld.

2009. dec. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló írta le jól, ha 66-szor felteszitek ezt a kérdést, akkor is ez lesz a válasz. Másrészt minek kell még mindig Gyurcsánnyal előhozakodni. Ő erről pont ugyanannyira tehet, mint az Orbán Viktor, meg a Vona Gábor. Légy trendi, és szidd a Bajnait!
2009. dec. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Magyarország 1999 óta a NATO tagja. Akkor éppen Orbán volt a miniszterelnök. Ettől függetlenül korábban már a lakosság 85%-a a csatlakozás mellett döntött. Ahogy már előttem írták, erre nemzetközi egyezmények köteleznek minket. Más NATO tagállam országok sokkal több katonát küldenek (pl. Németország 3500-at, Olaszország 1000-et stb.) Harcoló alakulataink tudtommal nincsenek is arrafelé bevetésben.
2009. dec. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tényleg kötelesek vagyunk, mint mindenki más is a NATO-ban, de jellemző erre a népre, hogy nekünk semmi érezhető hátrányunk nem lesz abból ha az a pár száz srác kint van, de akkor se menjen senki, mert a Kovács Józsika a faluból megtiltja, és az afgánok meg különbenis haljanak éhen, meg vágják el egymás torkát.
2009. dec. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ember, pénzbe kerül! Semmi közünk sincs az USA háborújához, csak pénzpazarlás! Megnyerni úgyse fogják!
2009. dec. 6. 17:58
 9/15 anonim ***** válasza:
"Semmi közünk sincs az USA háborújához" de van közünk hozzá, tudod erről szól a katonai szövetség.
2009. dec. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Utolsó leírta a lényeget mindenki helyett...
2009. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!