Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi lehetett az a tiltott...

Mi lehetett az a tiltott dolog amit beszereltek és ennek a segítségével lőtték le a repülőt? Videó alul.

Figyelt kérdés

Én sokáig nem is tudtam hogy magyar férfi az egyetlen aki kilőtt egy ilyen repülőt.Büszke vagyok rá!:D


[link]


2011. szept. 2. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Milyen tiltott dologról beszélsz?
2011. szept. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Bocs de nem vágom,hogy mire érted a tiltott szót.Arra a cuccra vagy kíváncsi amivel leszedték a gépet?
2011. szept. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valamiről magyaráz hogy lopva építették be mert nem volt megengedve.
2011. szept. 2. 19:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy emlékszem, hogy valamilyen frekvenciaváltó vagy moduláló volt...
2011. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a lokátor által kibocsátott radarhullámok karakterisztikáját változtatták meg. Ez egy régebbi orosz szerkezet és más hullámsávon dolgozik mint a korszerű radarok. A lopakodókat elsősorban a mai korszerű radarok elleni védekezésre fejlesztették ki. Azzal nem számoltak az amcsik, hogy egy régi orosz radar amit ráadásul megbuheráltak egy kis sufnituninggal másképp sugároz. Erre nem is tudták volna tesztelni a repülőgépet. A radarhullámokat visszaverte a gép és máris nem volt láthatatlan.
2011. szept. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

[link]


nem tiltott dolog, csak ez a hadsereg, ahol az ember a s*ggét sem törölheti engedély nélkül.

2011. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És mért nem adhattak rá engedélyt?Szerintetek?
2011. szept. 2. 22:18
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
azt mondanám azért, mert magyar volt...
2011. szept. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!