Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valakinek sikerült felvenni a...

Valakinek sikerült felvenni a kapcsolatot telepatikusan az idegenekkel? PL: Ennek a videó segítségével? Ha valakinek sikerült felvenni a kapcsolatot és beszélgetésbe került az Ufókkal, miről beszélgetett?

Figyelt kérdés

[link]


Köszönöm 404, hogy ezt a videót megosztottad velünk, nagyon király... Klassz... :)


2011. febr. 20. 15:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ezt nem rég találtam valaki letudná nekem fordítani, nem tudok angolul, csak németül sajnos :(


http://www.youtube.com/watch?v=L2H3eZM9wJI&feature=player_em..

2011. febr. 20. 15:22
 2/11 Klipi ***** válasza:

Szia diator!

Az a véleményem,hogy a filmben látható tehnikához komoly alapok kellenek a meditációban,évek,esetleg évtizedek szorgalmas tanulási,fejlődési,gyakorlási folyamataira van szükség egy ilyen nagyszabás telepatikus cselekmény létrehozásában... Egész biztosan nem megy egyik napról a másikra! Sokat kell gyakorolni!


Biztos vagyok benne hogy működik ez a tehnika,csak gyakorilni kell.

2011. febr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Értem köszi..


Egyébként már válaszoltam az emailodra...


Amúgy én is úgy vélem, hogy ehhez sok gyakorlás kell és hogy lehetséges elérni ezt a tudati szintet hogy fényévek billióit tudjon utazni az emberi szellemi tudat...


Érdekes, és 404 tanúbizotságott tett arról, hogy nagyon okos!!! Nincs oka az embernek nem elhinni azt amit mond...stb.

2011. febr. 20. 16:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Én hiszek a telepátiában. A szemünk közözött van az a valami amivel csinálni kell. Már kiis kerestem a googléba [link] én hiszek benne de ez nagyon sok idő ha valaki ezt eléri ezt nagyon sok gyakorlás kérdése szerintem év tizedekbe tellik! De lehet hogy aki tehetséges annak csak 5 év. 404 letölthetem a videót?
2011. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 404 ***** válasza:

Letöltheted persze kedves hogy megkérdezed :)

De akkor inkább ezt tölsd le

[link] mert ez nem akadozik!

Diator ezt a vidit muszáj törlöm bocs mert nem jó a minősége, akadozik, és helyette ez lesz amit most belinkeltem. Ugyan az a film csak nem akadozik a vége. Zavart az akadozás, és lecseréltem.

Úgy vettem észre sok embert érdekel ez a téma és ennek nagyon örülök. Úgy vélem minden embernek joga van tudni milyen képességekkel rendelkezik!

2011. febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Semmi gond :), nincs miért bocsánatot kérni :)
2011. febr. 20. 16:35
 7/11 A kérdező kommentje:

404 lenne egy kérdésem,


azt a videót amit régebben mutattál nekem, talán egyszer majd az itten lévő embereknek is megmutatod majd?

2011. febr. 20. 16:37
 8/11 anonim ***** válasza:
diator 404 miért fél megmutatni a filmjeit? Miért kell könyörögni mindíg? Mitől fél?
2011. febr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 potion ***** válasza:
előző már fel volt rakva mindenki megnézhette csak most újra felrakja mert rossz a minősége
2011. febr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Olyan rossz minősége volt, hogy nem is volt rajta semmi sem:D.
2011. febr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!