Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hatástalanítva vannak a lőszerek?

Hatástalanítva vannak a lőszerek?

Figyelt kérdés

Pár éve egy military börzén vettem egy Kar98 tárat, csak azt nem tudom, hogy hatástalanítva vannak e?

Ennyiből meg tudja valaki állapítani?

[link]

[link]

[link]


2011. szept. 5. 20:47
1 2
 1/17 dirtboy ***** válasza:

szerintem igen,úgy látom ez 762es ami nem gyenge,nem hinném hogy hatástalanítva árulnák börzén.

a csappantyún mi az a folt???

2011. szept. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Valami kis bemélyedés szerűség, minden töltényen van.
2011. szept. 5. 21:00
 3/17 A kérdező kommentje:
De most akkor hatástalanítva van, vagy nem, mert nem derült ki? :D
2011. szept. 5. 21:00
 4/17 dirtboy ***** válasza:

ja azt kihagytam hogy,ha ügyes vagy ki veheted a magot a hüvelyből de ne satuba fogd be csak kézzel és a magot lehet fogóval fogni.elvileg nem olyan nehéz kiszedni a magot már szedtem szét egy pár 9mmest-és kis 762est is.

utána már látod hogy hatástalanított vagy sem,de 99 hogy az.

2011. szept. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Remélem! Köszi a segítséget.
2011. szept. 5. 21:02
 6/17 dirtboy ***** válasza:

ilyen kis bemélyedés akkor van mikor az ütőszeg már rá csapott a csappantyúra,de mivel ez még láthatóan nincs elsütve ezért lehet hogy ez csak a hatástalanítás jelzése.

biztosat nem tudok neked mondani mert még csak éles lőszert láttam,hatástalanítottat még soha.

2011. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 ThorgilsX ***** válasza:

Biztos hogy hatástalanítva van mivel Magyarországon egyedül légpuskalőszert lehet venni engedély nélkül legálisan.


A feketepiacok kivételek,múltkor egy 9mm-es pisztolyt akartak rámsózni a József városin-.-"...

2011. szept. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez hatástalanított.
2011. szept. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Mit jelent az, hogy hatástalanítani ? Hogy lehet egy töltényt hatástalanítani ? Kiveszik belőle a lőport és visszateszik a hegyét, megtévesztés okán ?
2011. szept. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 dirtboy ***** válasza:
szerintem igen úgy hatástalanítják,meg elsütik a gyúelegyet belőle. némelyiknek az oldala át is van fúrva de az úgy már nem szép
2011. szept. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!