Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hatástalanítva vannak a lőszerek?

Hatástalanítva vannak a lőszerek?

Figyelt kérdés

Pár éve egy military börzén vettem egy Kar98 tárat, csak azt nem tudom, hogy hatástalanítva vannak e?

Ennyiből meg tudja valaki állapítani?

[link]

[link]

[link]


2011. szept. 5. 20:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A csappantyú el van sütve. Száz százalék, hogy hatástalanítva van.
2011. szept. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, megoszlóak a vélemények, de remélem a hatástalanított nyer, mivel amúgy is az van többségben.
2011. szept. 8. 16:54
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem többség kérdése. A képen jól kivehető, hogy hatástalanított.
2011. szept. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Elhiszem, köszke! :P
2011. szept. 8. 21:07
 15/17 anonim ***** válasza:

Hatástalanított az a lőszer, amiben nincs lőpor. Én a hüvelytalp fölött kifúrtat láttam, persze másféle is lehet (bár megjegyzem, ha egyszer kiszedted a magot, akkor az jó eséllyel lötyögni fog, hacsak nem húzod be a hüvely száját - amit megtehetsz szabályszegésnek minősülő újratöltő berendezéssel. :D). Elvileg(!) tartható, de úgy, mint lőszerelem már beléd köthet a rendőrség (náluk mások a törvények, lásd pl. Gödöllőt). Vettek már el sok embertől fegyvert azért, mert otthon az engedélyében nem szereplő kalibert tartott - hatástalanítva (gravírozott volt!).


Ez egyébként töltőléc, nem tár. Azon a képen, ahol az egyik lőszernek látható a talpa, biztosan rácsapott az ütőszeg. A lőszerek színe azonban nagyon gyanús, még nem láttam króm színű hüvelyt ugyanolyan lövedékkel. Nem lehet, hogy véletlenül puffert kaptál? A hüvelytalpon se látok beütőt, ami megerősíti a véleményemet. (a képek elég rossz minőségűek amúgy)

2011. szept. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem ugyanolyan színű a hüvely mint a golyó, csak hát igazad van rosszak a képek.
2011. szept. 9. 21:33
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha nálad vannak, csinálj már egy jó sorozatot róluk! A legnagyobb fölbontáson, látsszon oldalról a mag meg hátulról a hüvelytalp!
2011. szept. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!