Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A női katonákkal ugyanúgy...

A női katonákkal ugyanúgy bánnak mint a férfiakkal? Mármint, hogy ugyanaz a feladatuk, az elvárás stb?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 09:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%

Annyit tudok még hozzáfűzni,hogy a hadsereg a rendről,fegyelemről,önuralomról,bajtársiasságról szól.A focin és a politikán kívül talán csak egy nő,ami pillanatok alatt össze tud ugrasztani két férfit.Az a nő,aki kiváló katona,lehet egy gyönyörű,kedves,aranyos,dekoratív nő is,akibe nagyon könnyű beleszeretni.


Ha hátrányos megkülönböztetés ért a seregben azért,mert nő vagy,az tényleg helytelen,jogos a felháborodásod.Lehet,hogy érdemes jelenteni valamelyik felettesednek.Azt viszont nem várhatod el senkitől,hogy férfiként tekintsen rád,miközben te egy nő vagy.

2009. ápr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést. Azért nem is írtam eddig kort mert totál hülyének néztek volna. 12/L
2009. ápr. 25. 13:54
 13/22 A kérdező kommentje:
Természetesen nem muszáj válaszolnod, de amit írtál azt tapasztalatból irtad vagy csak úgy?
2009. ápr. 25. 13:56
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt ilyen jellegű konkrét esetem a hadseregben,de emlékszem rá,hogy beszéltünk a körletben az egyik csinos női kiképzőtisztről.Nem szeretnéd te azt hallani...


Amúgy nem biztos,hogy igazam van,ez nem olyan könnyű téma.

2009. ápr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Csak volt? Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? Ahoz képest szépen letegezlek. Nyugodtan szólj ha zavar! Hát igen a női témákban jobb lett volna ha egy fiú/férfi ír. Tényleg nem könnyű a kérdésem, de szerintem igazad van. A nők esetébe több az esély, de ha mondjuk te beleszerettél volna abba a csajba akkor ugye te se gondolod komolyan, hogy csak szimplán elfelejted? Mo.-on is a katonaságon belül nem lehet kapcsolata egy férfinek és egy nőnek? Szerintem ez amúgy is baromság. Lehet, hogy veszélyezteti a munkát, de ha már megtörtént akkor az érzelmeidnek úgyse fogsz tudni parancsolni. Nem? Vagy csak én mentem át a zene hallgatásból politikusba:) Ez most nem tudom hogy jött. Már az is fura, hogy pont egy olyan csaj mint én tesz fel ilyen kérdéseket. Még jó, hogy senki olyan nem tud róla akinek nem kéne. Na mindegy már így is épp eleget írtam.
2009. ápr. 25. 14:37
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem zavar,hogy letegezel,az interneten ez egyébként is teljesen megszokott dolog.Huszonhét éves férfi vagyok máskülönben.Nehéz lett volna bármilyen kapcsolatba kerüljek azzal az asszem főtörzsőrmester asszonnyal,hiszen nem is az én századomban volt.


Vannak egyébként sikeres,elfogadott,magas rangú női katonatisztek a hadseregben,szóval nem lehetetlen a dolog egyáltalán.A kérdés egyébként nagyon nehéz,sokat vitatott téma.Én csak a saját,szubjektív véleményemet írtam le.Azzal viszont egyetértek,hogy 12 évesen nem ilyeneken kellene törnöd a fejed.

2009. ápr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem meg, hogy zavar-e mert azthittem, hogy idősebb vagy. Csak példának gondoltam azt a nőt. Mi nem lehetetlen? Nekem is fura, hogy ezen töröm a fejem. Apumnak ugyse szólok vele egyébként se jó a kapcsolatom, anyu meg a szokásos. Kislányom neked csak 5-öst lehet haza hozni csak ez a dolgod még erre se tudsz odafigyelni. Nem mintha a tanulásommal gond lenne, de anyut se hibáztatom végül is ő csak jót akar. Csak nem képes észrevenni, hogy engem ez egy kicsit se érdekel. Kicsit eltértem a témától. Van myvip-ed?
2009. ápr. 25. 15:04
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Az nem lehetetlen,hogy egy nő sikeres és elfogadott legyen a hadseregben.


Anyukádnak meg tökéletesen igaza van.


Nincs myvipem,csak iwiwem,de úgy gondolom,hogy nem feltétlen kellene nekünk ismerkednünk.

2009. ápr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy. Bár azthiszem, hogy férre értetted. Nem ismerkedni akartam veled csak bejelölni. Nem bántásnak, de ha erre céloztál akkor egy 27 éves férfi nem egy 12 éves lány esete.
2009. ápr. 25. 16:22
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak erre gondoltam.Szerintem barátkozni sem tudnak,hiszen egész más a felfogásuk.Te ezt szerintem még nem értheted.Ha meg mindenkit bejelölnék,akivel a neten beszélgettem,akkor összeomlana az iwiw.
2009. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!