Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hány évesen döntöttétek el,...

Hány évesen döntöttétek el, hogy katonák akartok lenni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ha már eldöntötted nem ez a lénmyeg csak kíváncsi vagyok rá.
2009. ápr. 25. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Mikor 18éves voltam döntött helyettem az állam.Megkaptam a behívót,és egy évet elvettek az életemből.
2009. ápr. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Amm ez mikor volt?
2009. máj. 2. 19:04
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Én annyira, de annyira boldog vagyok, hogy már nem kötelező az a szar...
2009. máj. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Behívót kaptam és mentem. Aki pedig boldog, hogy nincs már ez a szar csak annyiban van igaza, hogy az a "szar" a végén már tényleg semmiről sem szólt csak arról, hogy ott legyél! De, annak a "szar"-nak máig hatása van rám és azt hiszem míg élek nem felejtem el! Mert annál nagyobb összetartozást, mint ott, annál nagyobb bajtársiasságot, mint ott soha, sehol nem éreztem és annál jobb barátságokat sehol sem kötöttem! Ott éreztem először, mit jelent az, hogy vadidegen emberek, egy pillanat alatt megértik egymást és segítenek, kiállnak érted, ha baj van!
2009. máj. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem én döntöttem el .Vittek.Utána még tartalékosként is.Mikor megkaptam az "obsitot"még egy pohár pezsgőt is sajnáltak,pedig poháremelés közben közölhették volna velünk a két évért cserébe :A haza szolgálatáért mindenki bekaphatja.
2009. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 csiber ***** válasza:
Én sajnálom hogy eltörölték a sorkatonaságot, és pont kimaradtam belöle. Amugy én olyan 10 évesen. Azóta is tartom magam ahoz.
2009. jún. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14
2009. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem döntöttük el... Te?
2009. jún. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én nem akarok katona lenni!! Csak kíváncsi voltam.
2009. jún. 16. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!