Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Létezik az 51-es körzet? Mit...

Létezik az 51-es körzet? Mit csinálnak ott?

Figyelt kérdés
Bármit írhattok ezzel kapcsolatban.
2009. ápr. 25. 14:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
46%
Igen, a San Andreasban is benne van (a sivatagban).
2009. máj. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
63%

Sok buta beveszi az összes hivatalos hablatyot itt (és mindenhol). A történelem majd igazolja, mint mindig, hogy a vezetők hazudnak...

Nem mondom, hogy ufo-kísérletek folynak, de valamit rejtegetnek az biztos, hiszen százszor is lesz.phatod obamát és busht, akkor se fognak oda soha beengedni...

2009. máj. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
51%

15:47-es vagyok:

Úgy értem a Grand Theft Auto San Andreasban. (Mert a valóságban is létezik San Andreas (törésvonal).)

2009. máj. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
88%
Persze, hogy létezik. Viszont az amerikai kormánynak számtalan több titkos katonai-kutatóbázisa van. Az 51-es körzet a "mézesmadzag" a népnek. Hülyék lennének a kormányszervek a felszínen létrehozni több bázist. Ehelyett földalatti bázisokban tevékenykednek főleg (pl.: Dulce-bázis).
2009. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
71%

Írnak róla az újságok, hallani róla a tévében, látod az interneten - de még senki sem volt ott.


Sok minden van, amit mi, egyszerű emberek nem tudunk, nem fogunk megtudni és valakik nem akarják, hogy megtudjuk. Ez örökre ígymarad. Azt, hogy idegen űrhajókat és lényeket vizsgálgatnának ott, nem mondanám biztosra, de azt el tudom képzelni, hogy ha valaki megtalálja azt a helyet, és odamegy, figyelmeztetés nélkül lelőjék, és beállítanák a dolgot úgy, mintha máshol halt volna meg. Ha képesek voltak megölni 4000 embert és összedönteni két hatalmas tornyot azért, hogy kimehessenek egy jó indokkal Irakba olajat szedni, akkor ezt is kinézem belőlük. Az emberi furfang és szemétség határtalan.

2009. máj. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Az 51-es az egykori Groomlake támaszpont ami azért különleges mert ott szolgált az első nukleáris bombázóraj az USA-ban. A táj miatt a hely nagyon jól elrejthető a kíváncsi szem elől. Ha belépsz lelőnek mert jogukban áll. És sztem a felső létesítmények alatt olyan kiterjedt földalatti komplexum van hogy hihetetlen. És szerintem ott tényleg nem evilági dolgok folynak
2009. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
30 kilométernél jobban senki nem közelítheti meg ezt a helyet,én úgy tudom.
2010. máj. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
szerintem nem létezik, csak láttak valami olyat amiről azt hitték hogy az egy földönkívüli.(lehetett pl. egy nagy gömbvillám.) És elkezdtek kutatásokat végezni és végül már a normális dolgokat is felnagyították a fejükben idegenekké.
2010. aug. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
egy oldalon hallottam azt is hogy elvileg valami repüllő csésze aljat vagy mit terveznek ott de ki tudja amugy leg inkább lopakodó repüllőket csináltak ott pl az U2-est meg még sok mást
2015. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
San Andreas magyarul Szenta andárás törésvonal asszem meg a játékban is san fran sisco meg lasveaga meg lossangeles is benne van :D
2015. márc. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!