Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hirosima hogyan lehet ma egy...

Pro Patria kérdése:

Hirosima hogyan lehet ma egy világváros? Hiszen '45 után semmilyen épület nem maradt ott, csak kopár pusztaság, ma mégis létezik Hirosima, mint város. És hogyhogy nem halnak meg a lakói a sugárfertőzéstől?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 18:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez nem olvasmány, ez a szakterületem... :D
2011. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Drezdát,Nürnberget,Rostockot stb.. is porig rombolták,bár nem atombombával,ma mégis virágzó nagyvárosok
2012. dec. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Utolsó! Itt a sugárzás miatt érdekes a téma, én is ezért jöttem. Atombomba után azt hinné az ember, hogy ahová ledobták az atomot már soha senki nem térhet vissza, akárcsak Csernobilba, ma mégis felépült ugyanott egy város, érdekes. (u.i. Csernobil is látogatható már tudom, de akkor is egy kihalt, néptelen város lett belőle)
2014. júl. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Volt ott sugárzás és ma is állítom hogy kimutatható minimálisan.

A plutonium hasadványai nem tűnnek el olyan hamar nyomtalanul.

2018. júl. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!