Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha Magyarország megnyerte...

Ha Magyarország megnyerte volna a 1948-as szabadságharcot, ma is itt tartanánk 2011-ben, mint most? Milyen irányba mentünk volna el ha győzünk?

Figyelt kérdés
Egyes feltételezések szerint, ha akkor nem avatkozik be a cári Oroszország, megnyerhettük volna a szabadságharcot...
2011. okt. 7. 09:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
37%

Egyszer feltettem én is egy ilyen hülye kérdést.


Aztán tanultam belőle...

2011. okt. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
44%

Mi lenne ha a temlomtoronynak gatyája lenne?

Ő lenne a legnagyobb legény a faluban.


Ja, és maradok, mert nem te vagy a cenzor!

2011. okt. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
43%
Az lett volna valoszinuleg hogy nem leptunk volna be a vilaghaboruba mivel semmi kozunk sem lett volna az osztrak uralkodokhoz ugyhogy nem lett volna trianon sem.
2011. okt. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 GusztixD ***** válasza:
akkor nagyon válság lenne mint most... mert többember nagyobb föld több adózás az államnak aztán pl mész utcán ott turkálnak a kukába itt ülnek ott ujjal eszik a pudingot ott kéregetnek a padon ülve habár mostis ez van..
2011. okt. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha az oroszok nem segítenek, akkor mi nyerünk.

Akkor pedig egy középhatalom lettünk volna, nem pedig egy kisállamnak kezelt középhatalom.

2012. márc. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!