Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Üdv mindenkinek! Francia...

Üdv mindenkinek! Francia idegen légió jelentkezésnél hogy működnek a dolgok?

Figyelt kérdés
Ha lehet power19@freemail.hu ra irjon aki ott szolgál vagy már leszerelt! thx all
2011. okt. 17. 02:45
 1/3 Pro Patria ***** válasza:
35%

Hetente kb. 2-3 ilyen kérdés érkezik...


1) Erre is csak azt tudjuk válaszolni, mint az előzőekre.

Itt nemigen fogsz olyat találni, aki volt már ott.

Érdemes lenne elolvasni a korábbi válaszokat ennél a pár nappal ezelőtti kérdésnél:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__hadsereg-hadvezetes_..



2) Használd a keresőt, ne szerepeljen már ugyanaz a kérdés kismilliószor:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=francia+ideg..


Amúgy nem igazán értem, miért akar valaki egy idegen ország fegyveres testületébe jelentkezni, ami testi-lelki roncsokat csinál a tagjaiból.

Hol a Spetsnaz-ba, hol a Fr. Légióba, hol az USA hadseregébe, hol Darth Vader rohamosztagába a Halálcsillagra...

Kíváncsi lennék a kérdezők átlag életkorára, mert szerintem valahol 14-17 között mozoghat.


Bocs, ha sértő a hangnem, csak már unalmas ez a dolog.

2011. okt. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
25%

Szia!


Ez nem egy releváns válasz a kérdésedre.

Figyelj, miért akarsz fizetett gyilkos lenni? Mert zsoldos katonának lenni ezt jelenti. Kapsz egy parancsot, hogy menj el valahová Afrikába megölni egy négert, akit nem is ismersz, se a családodra, se az egzisztenciádra nem veszélyes, de te megölöd, mert fizetnek érte. Ez az egyetlen legális gyilkolási lehetőség ez igaz, de ezt akarod? Felejtsd el a légiós romantikát, mert olyan nincs. Ismerek volt légióst, egy agymosott gyökér.

Én itthon voltam légideszantos még sorállományú katonaként. Annak sem volt semmi romantikája, hacsak nem az ugrás. Kajakos vagyok, ha fájdalmat akarsz, vagy szívni, csinálj velem végig egy edzést. Ha kibírod, tőlem mehetsz a légióba, ha nem riasztottalak el.


Üdv.: j.

2011. okt. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 legion ***** válasza:
Úgy működnek,hogy veszel egy jegyet,és kimész,ha van elég vér a pucádban.Ennyi,így működik,remélem nem voltam túl terjengős.
2013. máj. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!