Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mekkora az eselye egy harmadik...

Mekkora az eselye egy harmadik vilaghaborunak a mostani valsagban?

Figyelt kérdés
Az elmult 2 evben korbejartam europat es azt kell mondanom hogy katasztrofalis helyzet van!!!
2011. nov. 18. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
ha még1 ilyen kérdést feltesz valaki, akkor én biztos kirobbantom azt a háborút....
2011. nov. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mekkora az eselye egy harmadik vilaghaborunak a mostani valsagban?
2011. nov. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
már küldtem is obamának meg sárközinek a hadüzenetet...
2011. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ja és leszurkáltam a német kancellárt.
2011. nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor most már itthon is kezdjél valamit néhány politikához nem értő politikusnak hazudott patkánnyal.
2011. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Attól függ. Az európai lakosság 60% mentál beteg, így befolyásolható, mint az állat. Ez ugye nagyjából 160 millió embert jelent, akik csak arra várnak, hogy egy "messiás" engedélyt adjon valami élő és emberi legyilkolására. Gazdaságilag viszont még talán nem olyan rossz a helyzet.
2011. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nem lesz oké??

és mindenki leszállhat a témáról

NEM EZ LESZ

2011. nov. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Dehogynem!
2011. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
koszi,de en erveket varok,nem ures okoskodast,igenis nagyon rossz a helyzet europaban,csak az latja aki korulnez szemelyesen europaban,en lattam eleget, mar az angolok is ki akarnak lepni az eu-bol!!!
2011. nov. 20. 19:22
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha lesz 3. világháború, akkor ez kivételesen nem Európából fog kiindulni. Valószínűleg a közel-kelet (Izrael-Irán), esetleg távol-kelet (Kína-Tajvan, Észak- és Dél Korea) területén pattanna ki.

Utána aztán nyakig belemászna Európa is, de valószínűleg itt kivételesen nem lenne hadszíntér.

2011. nov. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!