Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mekkora az eselye egy harmadik...

Mekkora az eselye egy harmadik vilaghaborunak a mostani valsagban?

Figyelt kérdés
Az elmult 2 evben korbejartam europat es azt kell mondanom hogy katasztrofalis helyzet van!!!
2011. nov. 18. 20:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ertem,koszi azert gondoltam mert olaszorszagban,spanyolban es finnorszagban is laktam 1 honapot most nem regen,( jelenleg francia orszagban lakom) es az elozo harom orszagban nagyon megnott az idegengyulolet, bar megertem oket mert itt Parizsban is a lakossag fele idegen, ezrt gondoltam hogy vajon mikor jon egy 3. Hitler, mert masnak sem tetszik hogy munkanelkul vannak, mikozben a villamost es a metrot is Neger afrikai vezeti. Igazad lehet Iran johet szoba...
2011. nov. 24. 20:17
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül a szélsőjobb lesz az ami kiakad, nem is kell ma létező politikai elvnek lennie. A lényeg ott van, hogy az emberek pszichológiailag nagyon kivannak és emiatt manipulálhatóak.
2011. nov. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nem, szerintem ha lesz is meg egy vilaghaboru azt a nemetek fogjak kirobantani... meg mindig zavarja oket az elso es a masodik vilaghaboru kudarcai... sok mindennre kepesek a nemetek... es tobb mind valoszinu hogy a 3 vilaghaboru az atombombak haboruja lesz az elso oraban eldol a haboru 90% de ez nm fog valami jot tenni a foldnek sem... azutan mindanyian csak szenvedni fogunk es most is csak abban remenykedhetunk hogy nem kerul sor az atombombakra.Ha engem kerdeztek sokkal jobb lenne egy fegyveres haboru mind egy atombombas ha netalan erre sor kerulne.
2012. jún. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!