Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi a véleményetek az egyik tv...

Mi a véleményetek az egyik tv csatornán beharangozott egyszemélyes hadsereg című műsorról? Szerintem már a cím is nevetséges

Figyelt kérdés
én csak a reklámját láttam, véletlen odakapcsoltam még régebben, de egy vicc az egész szerintem, mi a véleményetek az ilyen műsorokról?
2011. nov. 29. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egész jó. Jobb, mint bámulni a falat.
2011. nov. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Aki nem látta arról szól, hogy fognak 4 markos legényt majd különféle erő ügyesség és inteligencia tesztekben versenyeztetik őket, aki a legjobb az nem is tudom már mit kap. Hát nem egy való világ kérdező tényleg...
2011. nov. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Láttam. Tök szar...
2011. nov. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mondjuk a valóvilágnál azért jobb.
2011. nov. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és miért ez a cím?
2011. nov. 29. 16:24
 6/10 A kérdező kommentje:
mármint a műsornak
2011. nov. 29. 16:24
 7/10 A kérdező kommentje:
és miért ez a cím?
2011. nov. 29. 16:24
 8/10 anonim ***** válasza:
One Man Army is a concept used in the action film genre, to describe a heavily armed and well-trained soldier (e.g. see John Rambo or John McClane) fighting on his own and alone.
2011. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

belenéztem, hát nagyon gagyi.

de egyre több ilyen vállalhatatlan okadék van a discoveryn, pl az a két nagyhangú cigány, akik "tudják hol terem a pénz" és eladják a vasat, meg az a három sittes kövér olasz, akik verdákkal seftelnek.

ez nem ismeretterjesztés, hanem bulvárfos. :)

2011. nov. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudtok olyan oldalt mondani ahol megnézhetem ezt a sorozatot ugyanis engem érdekel csak lemaradtam az elejéről.
2011. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!