Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek háborúra készülnek?

Szerintetek háborúra készülnek?

Figyelt kérdés
Tudom,sok olyan kérdés volt már,h lesz -e 3. világháború,de ti nem tartjátok furcsának,h nemrég katasztrófavédelmi riadó volt, morgatták a szirénákat,most meg bejelentik,h nyilvántartásba veszik a hadkötelezett férfiakat?Mire készülnek?Félek,h ők már tudnak valamit.Nekem van egy pici babám,és nagyon félek,h mi lenne vele egy háborúban,h tudnám megvédeni.Az apja sajnos még nincs 40.Remélem túl aggódom a dolgokat,de akkor is szerintem sok a véletlen egybeesés...Ti mit gondoltok erről?
2011. dec. 7. 12:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Te nem tartod furcsának azt, hogy gyakorlatilag bármiből eljut a sok birka arra a következtetésre, hogy világháború jön?
2011. dec. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
Én azt gondolom, hogy felesleges aggódni. Nem lesz semmi baj. Ezek a dolgok eddig is léteztek, csak most a média nagyon felkapta. Megy a pánikkeltés. Nem kell bedőlni neki.
2011. dec. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
19%
Én azt gondolom, hogy először az amcsikat lőjétek!!! :DD
2011. dec. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%

Most szerinted kik készülődnek háborúra? Magyarország akar kirobbantani egyet? Ezzel a haderővel és anyagi háttérrel? Vagy minket támad meg valaki? Te tényleg ennyire nem vagy tisztában azzal a világgal, ami körülvesz? Mert ha ezt komolyan kérdezed, akkor úgy egy 5 éves gyerek szintjén lehetsz tisztában a valósággal.


Ja, és ez már kb. a 10. kérdés egy héten belül ebben a témában. Először azt hittem, viccel valaki, vagy valami félkegyelmű figura szabadult ide. De most már kezdem komolyan venni a kérdést. Tényleg itt tartana a magyar emberek jelentős részének tájékozódó- és ítélőképessége?

2011. dec. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
76%
Itt tart és még ezalatt..
2011. dec. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Tévedtem, nem 10 kérdés volt, hanem legalább 50. Csak itt most a politika nyitóoldalán van vagy 5 másik. Ennyire meghülyültek az emberek?
2011. dec. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
.Az apja sajnos még nincs 40?????
2011. dec. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
XD sajna még nem öregmebre még nincsenek ősz hajszálai szegény :S
2011. dec. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

mindig mindenki azt hiszi, hogy vh lesz?

és már év óta ezt kérdezgetik minden nap


egyszer már azért lesz, mert bevonzuk

tudjátok amit sokszor leírunk bevonzuk és a végén úgy alakítjuk mi magunk a körülményeket h kitörjön :S

2011. dec. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
52%
Igen, mindenkire szükség van az államadósság elleni harcban. Bár, lehet, hogy inkább az intelligenciahiánnyal kéne háborúzni, az rövidebb távon vezethetne eredményre.
2011. dec. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!