Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Aki pánik betegséggel küzd 2...

Aki pánik betegséggel küzd 2 éve, az lehet alkalmas katona?

Figyelt kérdés
2009 novemberében diagnosztizálták nálam a pánik betegséget, ami most 2011 elején össze kapcsolódott bezártság érzéssel, ami azt jelent nálam, hogy ha vonaton vagy moziban vagyok nem érzek menekülési utat és légszomjam lesz tőle, meg izzadás de közben ráz a hideg...
2011. dec. 8. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát katonaként talán ritkán kell moziba menni, de vonaton, teherautón, autóban, bunkerban, repülőn, épületben, stb. azért lehet, hogy megfordulsz, és ott teljesíteni kell, nincs mese. Biztos vannak adminisztratív helyek is, de oda lehet, hogy eleve civileket tesznek, nem tudom.
2011. dec. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a diagnosztizáló orvosod.
2011. dec. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A pszichológiai vizsgálaton nem menne át. Ott pont az ilyen problémákat szűrik.
2011. dec. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet.
2011. dec. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

sztem kizárt.

lehet akkor jönne rád valami amikor pont helyzetben vagytok.meg fegyvert adnanak szted igy a kezedbe?meg lehet gyakorlaton be kellene másznod csőbe vagy valami zárt helyre,ott is rosszul lennel.

2011. dec. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát igen ettől félek én is csőktől meg a repülőktől, meg a helyzettől, hogy nincs menekülés, ott tuti kijönne rajtam, lassan már a házból sem tudok kimozdulni, és csak a kórházak közelében érzem magam biztonságban...:S
2011. dec. 8. 12:17
 7/11 anonim válasza:
100%
nem mehetsz igy katonának. Gondold át...
2011. dec. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Semmilyen formában? És hogyan jönnének rá, hogy az vagyok ha mondjuk a személyesen beszélgetésben nem mutatom ki..?
2011. dec. 8. 13:15
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem lehetsz, semmilyen formában. Mivel alap 6 hetes kiképzést mindenkinek teljesíteni kell. Tök mind1 hogy, fegyvert is csak képről látsz. A honvédségben.
2011. dec. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme.


A katonaság lényege hogy az idegrendszered olyan szinten károsodjon, hogy belebetegedj.

Ha már eleve beteg vagy, nincs értelme katonának menni.

2011. dec. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!