Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Háború a föld jövőjéért, te...

Háború a föld jövőjéért, te eggyet értesz vele? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mondjuk Európa összefog és épít egy gignatikus,szupermodern hadsereget és a föld legszennyezőbb országait(USA,kína...stb)erővel kötelezi h azonnal minden szennyező gyárat állítson le majd ezután a világ többi országát is.

Ha így mindenkit erővel kötelezünk akkor a váltás nem lenne eggyáltalán veszteséges nem?

Mert ha megtiltjuk az olajat és egyéb szennyező nyersanyagokat akkor kénytelenek a tisztábbat használni nem és mivel mi szabjuk ki így minden viszonyítási alap(érték) Európához mérten lenne.

Tehát az életjoguk is Európai irányítás alatt lenen akkor nem lenne drága.


2011. dec. 22. 03:12
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Nem csak azért hagyhatjuk el a bolygót mert "elbasztuk". És te még mindig a jelenben gondolkodsz, én pedig a következő 100 évről beszélek. A magánszektor pedig egyáltalán nem elhanyagolható, nagyszerű ötleteik vannak, és sokkal olcsóbban mint az űrprogramok. Én nagyon bizakodó vagyok.


A többi országot pedig egyáltalán nem szabad lebecsülni, dinamikusan fejlesztik az űrprogramjukat. Főleg Kína.

2011. dec. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!