Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Elképzelhető, hogy háború lesz?

Elképzelhető, hogy háború lesz?

Figyelt kérdés
A mostani gazdasági válság elég nagy :/ A II. vh. előtt volt ilyen válság. Elképzelhető egy újabb háború?
2012. jan. 1. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
El, persze.
2012. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem a közel-keletről fog kiindulni, Izrael+Nato megtámadják Iránt Oroszország és Kína beavatkozik Irán oldalán. Az olaj hiány miatt nem lesz élelem mert nem tudnak szállítani, áram sem lesz ha áram nincs nem müködnek a szivattyúk nem lesz vezetékes víz sem. A háborúban bevetnek vegyi fegyvereket és más töegpusztító fegyvereket. Jó durva lesz mi? nem sokan élnék túl ha bekövetkezne.
2012. jan. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Az Egyesült Államoknak, Oroszországnak és Kínának van elég esze, hogy elkerüljenek egy globális nukleáris háborút. Kína előbb vonná ki a tőkét a jenki gazdaságból.

Szerény véleményem szerint Pakisztán és India a problémás. Előbbiben ugyanis elég gyenge lábakon áll a jelenlegi szekuláris (csak nevében iszlamista) kormányzat, és félő, hogy a valódi iszlamisták által támogatott hadsereg veszi át a hatalmat. Egy ilyen lépés könnyedén felboríthatja az amúgy is elég instabil békét India és Pakisztán között, ami igen hamar egy nukleáris háborúhoz vezet, beláthatatlan következményekkel az egész földre nézve. Gondoljunk csak a sugárzásra, a több milliós menekültáradatra, stb.

2012. jan. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Minden válságot, egy háború követett eddig. Közel járunk a következőhöz, nem beszélve az USA és Oroszo. közötti konfliktusokról, amik mostanában megint kiéleződtek
2012. jan. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Az előző vagyok.


Ha Kína Oroszokhoz fog állni, ami megint csak biztos, a cionista Amerika rossz esélyekkel fog indulni az biztos..

2012. jan. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"van elég esze, hogy elkerüljenek egy globális nukleáris háborút."


Cseszdmeg! Az senki sem állította, hogy nukleáris háború lesz. Sőt én személyszerint azt teljesen kizártnak is tartom. De hogy lesz az biztos.

2012. jan. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Te tényleg azt gondolod, hogy ha az Egyesült Államok és Oroszország hadiállapotba kerülnének egymással, akkor nem vetnének be atomfegyvereket?
2012. jan. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Gugu Gabor ***** válasza:
Gyakorlatilag a második világháború alatt minden félnek rendelkezésére állt vegyi és biológiai fegyver és amennyire tudom a japánokon kívül senki sem vetette be. Úgyhogy nem lehet annyira biztosra venni hogy be is vetnek atom fegyvereket.
2012. jan. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Az atomnak csak stratégiai haszna van, megfélemlítésre, tekintély növelésre tökéletes, de katonailag nem sok haszna van. Japán ellen is csak kísérleti jelege miatt alkalmazták, fogalmuk sem volt(ezt állítják legalábbis)milyen pusztítást okoz, és hosszú távon is mérgezi a környezetet, az embereket. Teljesen értelmetlen lenne egy amúgy is szétmérgezett, rombolt bolygón atomot szórni egymásra, amikor gyakorlatilag amerikának van annyi atomja, hogy eltudja tüntetni a fél civilizációt. Ezt mindenki tudja, így nem is fogja senki elkezdeni, mert rosszul járna csak mindenki.
2012. jan. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Most eléggé befostam :S Félek a háborútól... Remélem innen minél messzebb lesz, és a közeljövőben nem köbetkezik be.
2012. jan. 2. 01:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!