Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A hadra fogható férfiak...

Zozi1111 kérdése:

A hadra fogható férfiak összeírása háborús készültséget jelent, vagy félnek egy forradalom lehetőségétől?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 05:50
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
nem jelent ilyesmit. Csupán csak hogy képet kapjanak kik lehetnének behívhatók. Amúgy meg a mostani fiatalságra is bőven ráférne a kiképzés, meg egy kis rend fegyelem. Bár ahogy az emó, göthös lánykakeverék fiúcskákat elnézem, ők belehalnának. Sokan már ennyitől vinnyognak.
2012. jan. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Forradalom esetén a katonaságot be sem vethetnék.
2012. jan. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
szerintem félnek egy esetleges forradalomtól... ami valljuk be, nem lenne meglepő
2012. jan. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%

"Amúgy meg a mostani fiatalságra is bőven ráférne a kiképzés, meg egy kis rend fegyelem."


Persze, mikor néhány tanulatlan faszparaszt ossza az eszet és porigaláz. Kimondottan fejleszti az embert. Különös személyiségfejlődést okozhat a sikamika, meg a fogkefével történő wécépucolás.

2012. jan. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Pro Patria ***** válasza:
37%

"szerintem félnek egy esetleges forradalomtól... ami valljuk be, nem lenne meglepő"

- De, az igen csak meglepő lenne, lévén hogy a 10%-os jobbikos kukaborogatókon, meg a még mindig fanatikusan Gyurcsányt követő nyögdíjasokon kívül nemigen akad, aki lázongana. 2/3-ad, tudod?

És amikor össze is jön egy-egy kormányellenes tüntetés (mik ezek a korábbi 2006-osokhoz képest?...), a tünettők különböző táborai akkor is egymás hajába kapnak inkább:D


Másfelől a honvédség nem rendőrség. Ne keverjük a kettőt.



"Lebemann válasza:

Persze, mikor néhány tanulatlan faszparaszt ossza az eszet és porigaláz. Kimondottan fejleszti az embert. Különös személyiségfejlődést okozhat a sikamika, meg a fogkefével történő wécépucolás."

- Az a néphadsereg volt, tesó. Azóta kicsit változtak ám az idők.

2012. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"- Az a néphadsereg volt, tesó. Azóta kicsit változtak ám az idők."


-reméljük a legjobbakat :)

2012. jan. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Elolvastam ezt a jóslatot, egy nagyon hamar bekövetkező háborút jósol szerintem. Én ennek tulajdonítom ezt az összeírást. A háttérben le vannak osztva a kártya lapjai.

Olvassátok el, a véleményetekre vagyok kíváncsi.


[link]

2012. jan. 14. 05:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Hm... hát néhány dolog már meg is tortént ebbol, valami meg kimaradt. Az azonban biztos, hogy olvastam már rengeteg hasonlót, némelyik már 1998-ra jósolta az ehhez hasonlókat. Amúgy nem érdekel, bármit is jósolnak. Ha lesz hát lesz, befolyásolni nem tudom, ha meg nem hát nem.
2012. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jesszusom, ez a jós valami nagyon nem evilági fejforma. Én nem enném meg nagykanállal az agyalgásait.
2012. jan. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!