Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Leérettségizhetek úgy katonai...

Leérettségizhetek úgy katonai alapismeretekből úgy hogy nem tantárgyam?

Figyelt kérdés

megvettem a legújabb átdolgozott kiadást (2011 októberi) de mivel se a jelenlegi sulimban sem pedig máshol nem találtam tanórákat ezért elkezdtem önerőből magamtól tanulni mert mindenképpen katonai katonai iskolára szeretnék menni ahol minimális többletpont

Leérettségizhetek ugy egy tantárgyból hogy nem tanultam hivatalos órákon és nincs osztályzatom belőle ?


2012. jan. 21. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
ha van már érettségi bizonyítványod akkor igen
2012. jan. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ha egyidőben vagyis ha végzek a sulival és az érettségim elött vagy azzal egy időben ?
2012. jan. 21. 13:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, csak akkor mehetsz egy tantárgyból érettségizni, ha van bizonyos óraszám. Bár a katonai ismereteknél nem tudom hogy van.
2012. jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen én is így tudtam ezért tettem fel a kérdést
2012. jan. 21. 14:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Legjobb tudomásom szerint abból a tantárgyból lehet érettségit tenni amit minimum 2 évig tanultál az adott intézményben. Probléma lehet, hogy senki nem tud levizsgáztatni, mert nincs felkészült tanár erre. Ugyanakkor rég érettségiztem már, érdemesebbnek tartom az intézmény vezetőjével, osztályfőnököddel beszélni erről, hogy jelenleg mit engednek a szabályok és ebből mire van eszköze az iskolának.
2012. jan. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!