Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Készülődik az Irán elleni...

Készülődik az Irán elleni agresszió?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek lesznek olyan országok amelyek Irán mellé fognak állni honvédő háborújában?



2012. jan. 30. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Katonailag - legalábbis nyíltan - senki. Oroszország én Kína az ENSZ-ben támogatja majd, de nem hiszem, hogy bármelyik ország szembeszállna az Egyesült Államokkal.
2012. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Adná az Isten h az USA egy ilyen háborúba belebukna! Meg is érdemelnek, mi jogom támadnak másra csak úgy...

Ez az Obama gyerek amugy is 0 Bushhoz képest...

2012. jan. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Nem készülődik. Csak annyira, mint Észak-Korea ellen. Mondjuk sokkal jobban izgatja a világ közleményét az állítólagos iráni atombomba, mint a naponta százával éhen haló civilek. És akkor mi is van Kínával? Milliós hadsereg, atombomba, űrhajó, stb. Rohadtul kommunisták is. Iránban jólét, jól működő gazdaság van, nem halnak éhen az emberek. Szigorúak az erkölcsi korlátok? Hála istennek. Ahol szigor van, ott meg lehet nézni a társadalmi fejlettséget. A homok tetején világvárosok, modern felhőkarcolók, csúcstechnológiás tömegközlekedés van. Mondjuk Irak is gyönyörű volt, míg a koalíciós csapatok sz@rrá nem lőtték. Ez szúrja a szemét minden nyugati hatalomnak. HA országok nem is, én biztos, hogy a perzsákkal vagyok. Gondolom a jászok is. :) Ha már egy hazában élünk.
2012. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az oroszok már most is támogaták Iránt. Valószínű, hogy nem saját tehnológiával "szedték le" a jenki drónt.

Szervezkednek, de nem nagyon megy a szekér

2012. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!