Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Van valaki aki 2012-ben...

Van valaki aki 2012-ben szeretne szerződéses katonának jelentkezni?

Figyelt kérdés

2012. febr. 16. 15:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Biztos van olyan idióta aki akar ....
2012. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Miért idióta?
2012. febr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azért idióta valaki, mert katona szeretne lenni???????????? Én NŐ létemre több erőt és kitartást érzek magamban, mint néhány férfibe, aki annó kitalált valamit, hogy ne keljen neki sorkatonának bevonulnia!!!! Szerintem nem az az idióta, aki katona szeretne lenni, hanem az, aki 1 normális kérdésre, idióta választ ír! Gyengébbek kedvéért: nem az volt a kérdés, amire válaszoltál!!!!!!!!!!! Akkor most ki az idióta??????????? Szerintem TE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. febr. 18. 18:36
 4/18 bruce79 válasza:
Engem most vettek fel februárban,ha van valami konkrét kérdésed szívesen válaszolok.
2012. febr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Ci.ara ***** válasza:
szintén csaj vagyok és én is odaakartam menni aztán rájöttem h mégsem nekem való és így rendőrségre adtam be inkább a jelentkezésem :)
2012. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

bruce79 válasza:

Most van a kiképzésed?

2012. febr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 bruce79 válasza:
Igen
2012. febr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is a várakozási listán vagyok. Úgy volt h. a febr. 7.-ei bevonulással megyek, de mégsem így lett. Nem hallottál esetleg arról valamit, hogy mikor lesz a legközelebbi bevonulás? kössz a választ előre is :)
2012. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Következő bevonulás február 27.
2012. febr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Én idén akarok jelentkezni tisztképzésre. Valaki leírná röviden hogy is megy ez az egész? Toborzóirodába be, ott gondolom szükséges dokumentumokat aláírni stb. Alkalmassági április-május környékén lesz. Ez most hány napos elfoglaltság? Valahol olvastam hogy 2 napos, első nap megérkezés, pszichológiai teszt, 2. nap orvosi-fizikai felmérés. Alapkiképzés ha jól tudom 3 hónap. Az alatt megkapom az "alapilletményt" vagy csak akkor, ha sikeresen elvégeztem a 3 hónapot?


24F

2012. febr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!