Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Van valaki aki 2012-ben...

Van valaki aki 2012-ben szeretne szerződéses katonának jelentkezni?

Figyelt kérdés

2012. febr. 16. 15:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

bruce79

Szeretnék pár kérdést feltenni! Az érdekelne ha én beadom a jelentkezésemet, akkor mennyi idő mire behívnak alkalmasságira?? Milyen időközönként van vonulás Szentendrére? Az alkalmasságin mennyi fekvőt, és felülést kell minimum csinálni hogy meglegyen a pontszám? És mennyi idő mire bevonulok? Hol fogsz a kiképzés után szolgálni? Én az MH 54 Radarezredhez szeretnék jelentkezni! Milyen a kiképzés??? A válaszaidat köszönöm szépen!

2012. febr. 19. 17:43
 12/18 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam hogy az alkalmasságit egy nap alatt csinálják meg!!!!
2012. febr. 19. 17:45
 13/18 anonim ***** válasza:

9/12 válaszadó

Biztos a febr. 27? Hol hallottad? köszi az infót :)

2012. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Zsoldos 1113

Biztos az infó mert nekem akkor kell menni tobozon is ezt mondták és az alakulatnál is!

2012. febr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én gondolkodom rajta, hogy jelentkezek, ugyanis majd a későbbiekben honvédelmi igazgatással szeretnék foglalkozni, de a katonai ügyészi pálya is vonz. Szerződéses katonai státusz mellett el lehet végezni a jogász szakot levelezőn, ugye (harmadik évfolyamos vagyok)?
2012. márc. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 csetneki dávid válasza:
Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy a katonához milyen tanúlmányi átlag kéne?
2012. márc. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Sziastok!!!Szeretnék katonának jelentkezni,és azt szeretném kérdezni,hogy milyen iskolai végzettség kell hozzá,hogy mikor lehet jelentkezni,hol stb,szóval az egész dolog a jelentkezésről....Előre is köszönöm...
2012. ápr. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
én ha be töltöm a 18.évemet, majd szeretnék, és énis nő / lány vagyok :))
2012. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!