Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az MH Kinizsi Pál Tiszthelyett...

Az MH Kinizsi Pál Tiszthelyettes Szakképző Iskola és az MH Altiszti Akadémia ugyanaz?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

Nem. a Tiszthelyettes és az altisztnem ugyanaz.

Deinkább tiszt akarj lenni,mint helyettes vagy altiszt.

2012. márc. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

olvastam az egyik 2012-es honvéd újságban hogy megváltozik jövőre a tiszthelyettes képző neve valaki nem tud valami információt még erről, valamint a cikk nem fejtette ki hogy a neven kívül változni fog-e még valami, ha tud valaki információt az lécci válaszoljon

egyébként tiszti-re 60 szoros a túljelentkezés én azt hallotam :S

2012. márc. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tisztelt első nem azt kérdeztem hogy a tiszthelyettes és az altiszt ugyanaz e.
2012. márc. 23. 19:26
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, ugyanaz. Összevonásra került a MH Központ Kiképző Bázis és a MH Kinizsi Pál Tiszthelyettes Szakképző Iskola. MH KKB + MH KPTSZI = MH AA

Az új vezetés megszüntette a tiszthelyettes elnevezést és újra bevezetésre került az altiszt. Gondolom ez is a hagyományőrzés miatt történt.

Ha jól belegondolok a mai honvédséget már tényleg inkább csak egy hagyományőrző egyesületnek lehet nevezni. Ez a fontos, erre van keret...

2012. márc. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó
2012. márc. 24. 11:52
 6/9 anonim ***** válasza:

18:40


Nem csak a neve változott. A képzést 2 évre emelték, 2012/13 tanévre 66!!! főt vesznek fel. Felvételi feltételek érdekelnek?

2012. márc. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen de azt majd megkeresem magam :D
2012. márc. 24. 15:37
 8/9 anonim ***** válasza:
engem érdekelnének
2012. márc. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Az ne zavarjon meg, hogy a suli még a régi nevén szerepel. Gondolom jövőre is hasonló lesz a felvételi, ha még lesz egyáltalán.

2012. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!