Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szekeres Imre tönkre vágta a...

Szekeres Imre tönkre vágta a magyar honvédséget? Mikor szüntették meg a kötelező sorkatonaságot?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 19:34
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=-uDcTnyCgqI

Ők miért fegyverkeznek ennyire?

[link]

2012. ápr. 10. 19:06
 12/27 anonim ***** válasza:

Nyugalom, Kérdező!


Már nem sokáig fegyverkeznek.

Pár év alatt 3 millióan hagyták el Romániát, hogy külföldre telepedjenek. Ezek persze főleg a képzettebb, munkaképes rétegből hiányoznak. Pár év, és nem nagyon fegyverkeznek ők sem, mert nem lesz rá pénzük...

2012. ápr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

az unió összeomlik, ami közel van, akkor ki állítja meg őket?

Ha a cigányok ellenünk fordulnak?

Az 1000 katonaa, (20000)?

Minden 20. ember tud csak a fegyverrel bánni

2012. ápr. 10. 19:15
 14/27 anonim ***** válasza:

Mit csinálnak ott?

Romániában mit csináltak?

Kisajátítják a földbirtokokat, termelnek.A nagyvárosokba kínaiakat telepítenek be tömegével.

(a gyárakra kirótt adók)

Gazdasági élénkülés.Mi meg magyarul sem beszélhetünk ma.És ahhoz mit szólsz, hogy a románok azt tanulják az iskolában, hogy valamikor a birodalmuk egészen a Tisza vonaláig húzódott.Ma is tervezik, hogy elfoglalják ezeket a területeket.


Valahol kisiklott ez a beszélgetés.

Azt mondtad, hogy a románok+szlovákok ha kedvet kapnak, bevonulnak Budapestre. Én meg kérdeztem, mit csinálnak ott. Erre most az a válasz, hogy mert romániában mit csináltak? Ez nem válasz.

Az attól való félelmed, hogy a román hadsereg bevonul Budapestre és kinaiakat fog betelepíteni, egyenesen megkérdőjelezi a vitában való részvételemet.

Az hogy zárójelben a gyárakra kirótt adót említed megint nem tudom hogy jön ide.

Az hogy romániában is vannak szélsőségesek nem újdonság, mi is tele vagyunk vele. A nagymagyarország-matricás idiótákkal a kocsijukban.

Egy történelmi térkép, ami még igaz is lehet, olyan nekünk is van, na és? A spanyolok, meg az Olaszok milyeneket tudnának rajzolni!

A videón meg pár harckocsi vonul. Megint nem vágom hogy jön ez ide.


Szerinted a magyar hadsereg akadályozza meg a bevonulást Budapestre a szlovákok meg a románok részéről? Fikciók, meg félelmek közt élsz, az EU-ban nincs egymás lerohanása.

2012. ápr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Miből gondolja, hogy 3millió?
2012. ápr. 10. 19:18
 16/27 anonim ***** válasza:

[link]

2002-es népszámláláskor közel 22 millió volt Románia lakossága, a 2011-es népszámlálás szerintpedig alig több, mint 19 millió.

2012. ápr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Most írtam le, hogy az EU megszűnik.(szövetségi rendszerek ugyanúgy, mert van rá lehetőség, vagy nem?)

Amit pedig a Romániával mondani akartam, az volt, hogy van példa a történelemből, ha esetleg nem tudnánk, hogy mit is kezdenének az elfoglalt területekkel.

(ezt!)

Írtam már, hogy nem csak a szélsőségesek gondolják így, hanem a teljes lakosság, mert ezt tanulták az iskolában.Amikor a budapesti bevonulásról írtam, elsősorban a szlovákokra gondoltam=ficko:D.

Mert ők úgy gondolják, (pán-szlávizmus felfogás) , hogy a magyarok miatt elmaradott ez a térség, mi vagyunk az útban, mert mi akadályozzuk a forgalmukat.

2012. ápr. 10. 19:26
 18/27 A kérdező kommentje:

Tudod, hogy mit jelent egy ilyen tank?

felismered a típusát?

2012. ápr. 10. 19:29
 19/27 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 10. 19:36
 20/27 anonim ***** válasza:

"Tudod, hogy mit jelent egy ilyen tank? "


kb azt amit egy 0%-os devizahitelre vett A8-as AUDI

2012. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!