Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Katonai alkalmassági vizsgáról...

Katonai alkalmassági vizsgáról mit érdemes tudni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy a szálláson az elhelyezés hogy történik? Hányan vannak "bezárva" 1 szobába vagy mi van ott. Megéri ott valakivel haverkodni arra az időre, vagy nem érdemes? Mivel 2napos lett a cucc, másnap a fizikai hány óráig tart? Ha ezeken felül tudsz még egyéb infót esetleg, leírhatod. :) Köszönöm a válaszokat előre is! :)
2012. ápr. 22. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 2004-ben voltam alkalmasságin, nem tudom azóta változott e, de akkor két nap volt, Bp-en a Petőfi laktanyában voltunk elhelyezve, egy szobában voltunk 6-an. Első nap Pszihológiai felmérés, IQ teszt, személyiségtesztek voltak. Reakcióidő, rövidtávú memória ilyesmik. Ezekkel kb délután ötre végeztünk, összesen 80 embert vizsgáltak. Másnap voltak az orvosi vizsgálatok, és a labor ( vérvétel, vizelet, nőknek terhességi teszt). Az orvosi vizsgálatok után volt ebéd, majd a fizikai állapotfelmérők következtek. Az már hamar lement, terheléses vizsgálat személyenként húsz perc, utánna pedig a fekvőtámasz, felülés. Ezt már egy óra alatt lezavarták.


A haverkodás egyénfüggő :)


A megyei hadkiegészítő parancsnokságon biztos tudnak segíteni, általában toborzóirodák is ott vannak. Menjél be, mond meg hogy érdekelne a dolog, és elmondanak mindent. Az alkalmassági elött is el kell menni háziorvoshoz, nőknek nőgyógyászhoz, mert kérnek cytológiai eredményt is.

2012. ápr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
aham....és azt nézik, hogy mennyit tudsz megcsinálni 2perc alatt a felvöböl és a felülésböl. és azt hiszem 10-12perced van lefutni a több,mint 3km-et.
2012. máj. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2012. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!