Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Valaki készül a francian légióba?

Valaki készül a francian légióba?

Figyelt kérdés
Én előre láthatólag augusztus felé indulnék.Esetleg van itt olyan ember aki szintén kijönne vagy tervezi felvehetnénk a kapcsolatot és megbeszélhetnénk.

2012. ápr. 25. 21:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Franciaországban a minimálbér (SMIC) havi 1365 euró (2011. január óta; 2011 februári állapot)"


Még mindig nem érted?

Egy kezdő fizetése a minimálbért közelíti meg. erre utaltam.

2012. máj. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat de ettől függetlenül meg próbálom mivel nincs mit vesztenem

az ügyem már több éve volt azóta beálltam a polgárőrséghez is hát ha ezt is figyelembe veszik.

2012. máj. 1. 16:41
 13/16 anonim ***** válasza:

Fúú.

Egy cigány a légióban ?

Sok sikert testvíííír!

Vigyed a többieket is :D

2012. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 20:44


Honnan veszed ,hogy cigány?

2012. máj. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
December-január körül megyek,akkor fog meggyógyulni a szemem,mert szemüveget viseltem.19 éves leszek akkor.Remélem felvettek és majd kint találkozhatunk légiós ként.
2013. márc. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Dehogy vették. Akik így indulnak neki, hogy "ki az aki menne, mert akkor mehetnénk együtt" , általában el se jutnak a toborzóiroda kapujáig.
2013. márc. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!