Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Van itt olyan aki kommandósnak...

Van itt olyan aki kommandósnak készül? Ha igen akkor hogyan készül rá?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én tesóm vágyálma is, hogy kommandós legyen. Mivel még elég fiatal, emiatt "csak" harcművészeteket tanul, sokat sportol és igyekszik a legjobb eredményeket produkálni a suliban. Egy rendészeti suliban szeretne továbbtanulni, (azt tanácsolták, hogy ide célszerű jelentkezni ilyen tervekkel, illetve előtte jó önvédelmet tanulni, fizikailag edzeni magad) majd szeretne a rendőrtisztin végezni. Állítólag ennyi elég ahhoz, hogy pár év szolgálat után jelentkezhess. Aztán persze ha megfelelsz a szigorú követelményeknek, részt kell venned egy nagyon kemény kiképzésen.
2010. jan. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én katona vagyok....azért a kommandósoknak igen magas követleményeik vannak, főleg pszichikai és fizikai. Nagyon kevés ember alkalmas rá. Ezt a kettőt kell edzened, majd elmenni jelentkezni....
2010. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó fizikai és pszichikai erőnlét kell hozzá, és iskola. Rendőrképző vagy a Zrínyi az irány, bár szerintem rendőr vonalon talán könnyebb, vagy a vám és pénzügyőrségnél, esetleg a kormányőrségnél. De ne legyenek illúzióid, nem leszel egyből kommandós. Előbb felvesznek valami más beosztásba és utána átkérheted magad. Nézz körül hogy melyik városban van ilyen, mert hiába akarsz a lakhelyeden ha ott nincs.
2010. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is az szerettem volna lenni, de meggondoltam magam és most katonának készülök. Én egy kommandóstól úgytudom, hogy 2 év rendészeti(azt halottam jövőre már 4 éves lessz), utána 4 év szolgálat, és utána pályázhatsz. Ha megfelelsz, akkor bevesznek. AMI FONTOS: jó lövészkészség, nagyon jó pszihikai és fizikai állapot, harcművészetben jártasság, ilyesmi. Én úgy fogalmaznám, hogy nagyon pengének kell lenni. De sok szerencsét a rokonodnak! Remélem összejön neki.
2010. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jah persze mindenféle szigorú teszten kell átmenni....
2010. febr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
előtte kurj a csajoddal és vedelj sokkaaaaattttt!!!!
2010. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden kis srác annak készül 3-14 éves kora közt, nem? :)
2010. okt. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!