Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha valaki szeretne csatlakozni...

Ha valaki szeretne csatlakozni Magyar Gárdához, ugye feltétele, hogy bizalma meglegyen Istenhez. Csatlakozhat valaki, aki teljesíti a feltételeket, megfelel az elvárásoknak, hisz Istenben, de nincs megkeresztelve? És nem is akar megkeresztelkedni.

Figyelt kérdés
Bocsi, hogy a "Politika-Hadsereg-hadvezetés"-hez írtam a témát, csak nem találtam neki jobb helyet... :$
2009. jún. 24. 21:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%

szerintem bőven elég, hogy jól tudjál ütni és érts a baseball ütő használatához.

te komolyan azt gondolod, hogy egy kereszténynek, akinek a legnagyobb parancsolata az, hogy "SZERESD A FELEBARÁTOD (A ROMÁKAT IS!!!), MINT ÖNMAGADAT" annak a magyar gárda nevű kreténgyűjtőben van a helye? ha fekete, homoerotikus farsangi jelmezben akarsz téblábolni sok száz másik idiótával együtt, legalább ne hivatkozz Istenre!!!!

2009. jún. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%

Ők igazából katonák.


Ez az esküjük:


"Én .... a Magyar Gárda gárdistája a Magyar Szent Koronára esküszöm, hogy hazámhoz, nemzetemhez, a magyar néphez mindörökké hű leszek. Történelmünk nagyjait példaképnek tekintem, nemzetem, hazám haladását, szabadságának, értékeinek, hagyományainak védelmét életem végéig tartó feladatomnak fogadom el.


Zászlóinkat, társaimat el nem hagyom, a Gárda vállalt feladatainak

végrehajtásában becsülettel kitartok. A Gárda Szolgálati Szabályzatát

elfogadom és annak megtartását magamra nézve kötelezőnek ismerem el.


Ha eskümet megszegem, sújtson előljáróim és társaim megvetése, és a

Magyar Gárda soraiból való örökös kizárás.


Isten engem úgy segéljen!"

2009. jún. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Kedves első válaszoló,te nem túl sokat tudhatsz az egyházról...


Annak idején az inkvizítorok rengeteg embert megöltek Isten nevében,mégsem tekint rájuk szégyenfoltként az egyház.

2009. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

Te első válaszoló, süt belőled az előítélet.

A tény az, hogy a gárda még soha semmilyen erőszakos cselekedetet nem vitt véghez. Én ismerek egy gárdistát, neki diplomája van, szellemi foglalkozású, és szereti a hazáját. A homoerotikussághoz pedig se neki, se az öltözékének semmi köze. (A gárdisták a homokosságot természetellenes elfajzásnak tartják, szerintem jogosan.)

2009. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%

Első vagyok:

- Istenről kérdeztél, nem az elfajzott, tömeggyilkos egyházakról. Némelyik egyház biztosan megtapsol, ha elmondod, hogy miben töröd a fejed.

- Előítélet? Ez egy remek felvetés egy bevallottan idegengyűlölő szervezet szimpatizánsától. De igazad van. Előítélet él bennem az előítéletes emberekkel kapcsolatban.

Tudom, hogy sok diplomás ember van a soraik között, de ettől én még nem leszek boldogabb. Az intelligencia nem diplomafüggő... :)

2009. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Bevallottan idegengyűlölő???Te miről beszélsz?A gárdának vannak cigány és zsidó tagjai is.
2009. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

"A Magyar Gárda Mozgalom tagjai visszautasítanak, minden olyan vádat, ami kirekesztőnek bélyegzik meg, hiszen Okányban két cigány származású jelentkezőt regisztráltunk, valamint kiemelném a kötegyáni történetet, ahol egy cigány család leégett házának romjait segítettünk volna elhordani, amit maga a békés megyei cigány önkormányzat vezetője Dógi János akadályozott meg . A Magyar Gárda Békés megyei csapatának legelső avatott tagja pedig maga is vállaltan Szlovák származású."


[link]

2009. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%

Ja...


Az inkvizítorok a katolikus anyaszentegyház tagjai voltak.

2009. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
98%
Én úgy tudom, a Gárda szövetséget kötött valamelyik cigány vajdával a cigánybűnözés megfékezésére. Ők úgy látszik, tudják, mi az, nem úgy, mint sokan, akik abban a szerencsében részesülnek, hogy hírből sem tudják, miről van szó.
2009. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

21:49 Lakatos Attila a cigányság Borsod-Abaúj-Zemplén megyei vajdája.

[link]

2009. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!