Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha valaki szeretne csatlakozni...

Ha valaki szeretne csatlakozni Magyar Gárdához, ugye feltétele, hogy bizalma meglegyen Istenhez. Csatlakozhat valaki, aki teljesíti a feltételeket, megfelel az elvárásoknak, hisz Istenben, de nincs megkeresztelve? És nem is akar megkeresztelkedni.

Figyelt kérdés
Bocsi, hogy a "Politika-Hadsereg-hadvezetés"-hez írtam a témát, csak nem találtam neki jobb helyet... :$
2009. jún. 24. 21:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

A hit számít nem a procedúra!

Nem fognak tőled keresztlevelet kérni!

2009. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
28%
Ha valaki csatlakozni szeretne a Magyar Gárdához, elég, ha egyetlen feltételnek megfelel: az IQ-ja ne legyen 82-nél magasabb. "Parlagfüvet irtani" - az is elég. Játszóruhában masírozgatni meg pláne. Méghogy ők igazából katonák, pfft...
2009. jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%
A kérdésre válaszolva:Igen csatlakozhat.Ugyanis nem feltétele a tagságnak valamelyik egyházi felekezethez való tartozás.Példának megemlítve:van egyébként zsidó tag is,de buddhista,református....stb.Nem probléma ha nem vagy megkeresztelve.Lényeg hogy szeresd a hazát és ha tenni kell érte akkor tégy érte:)
2009. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
31%

Esküt kell tenned, a következő formában:


"Én, Bunkó Bálint, a Magyar Gárda istája a nyilasmagyar árpádrongyra, a sumér falloszra és qrvaanyámra esküszöm, hogy vitéz beszari Horthy Miklóshoz, dr. Szálasi Ferenchez, Huzavona Gáborhoz és Christina bin Movaihoz, valamint minden más magyar háborús bűnöshöz és elmbeteghez mindörökké hű leszek. Hazám, Nyilasföld emberiségellenes cselekedeit magyarázgatom és védem életem végéig. Árpádrongyos mocskos lobogómat, buzeréns társaimat el nem hagyom, a Gárda vállalt álfeladatainak végrehajtásában becsülettel kitartok. A Gárda Szolgálati Szabályzatát elfogadom és annak megtartását magamra nézve kötelezőnek ismerem el. Ha eskümet megszegem, sújtson bin Morvai tűzokádó pillanatása és élettársaim megvetése, és a Magyar Gárda soraiból való örökös kizárás. A Pilisi Sumér Nyilas Istenek engem úgy segéljenek!"

2009. jún. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Először is!Igenis katonák.Ha tudnád milyen kiképzést kaptak,kapnak,akkor nem kérdőjeleznéd ezt meg.A Magyar Gárda majdhogynem elitkommandó.


A másik meg!Egyszerűen nem tudom felfogni,hogy ítélheti el a gyűlöletet(ami egyébként nem is jellemző a gárdára) az,aki így ír,mint az utolsó válaszoló.


"Senki se higyje el a farkasoknak,ha a vegetáriánus étrendet dicsőítik,és azt se higyje senki,hogy a ganajtúró bogarak holnaptól mézet fognak gyűjteni!"-Vona Gábor

2009. jún. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
35%
Pokolba a Magyar Gárdával!
2010. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
Húzz innen te cigány!
2010. aug. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Hőzz innét te!! Hülye!
2010. aug. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!