Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Romániának hamarosan vége lehet?

Romániának hamarosan vége lehet?

Figyelt kérdés
Hergeli az összes szomszédos államot kivéve Szerbiát de amint csak a Vajdasággal lesz határos őt is fogja, ráadásul Politikailag és történelmileg is kész csőd, szerintetek lehetséges, hogy körbezárva elpusztítjuk őket (mi alatt: Ukrajnát, Magyarországot, Moldovát és Bulgáriát értem)?

2012. máj. 23. 14:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
Ez elég valószínűtlen mivel Magyarország,Bulgária és Románia is benne van a NATO katonai szövetségben.
2012. júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
25%
Én Romániában élek, és nem lennék boldog, ha ,, megsemmisítenék" az országomat.... :/
2012. júl. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
33%
Moldova nagyjából egyenlő Romániával...
2012. aug. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%
Moldova sokkal szegényebb Romániánál. Románia fizetések, GDP, infrastruktúra szintjén olyan, mint Magyarország, szóval elég szegény, de annyira nem, mint Moldova. Egy földrajztanár.
2012. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
34%
Persze, így van, arra akartam célozni, hogy Moldova területe Transznisztria kivételével 1940 előtt Romániához tartozott, és döntő részben románok lakják. Még a zászlójuk is a román zászló másolata.
2012. aug. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
Így helyes. De az ukránok, oroszok száma is jelentős Moldovában.
2012. aug. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
65%
Igen mert Orbán a titkos fegyverünk.
2013. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!